Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szídják mostanában...

Miért szídják mostanában annyira a kritikusok a nagyobb játék forgalmazó cégeket pl. Ubisoft, EA, Activision?

Figyelt kérdés
Pl. mikrotranzakciók és loot boxokra voltak mérgesek mostanában. Csak annyi lenne a bökkenő, hogy ha kereskedelmi vagy üzleti szempontból tekintek rájuk, akkor a profit növelése ésszerű választás lenne. Mínél több pénz, annál jobb, nem? Habár ha nem tévedek a BF V után kezdték megszívni, mert alig játszottak a játékkal.
2019. dec. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyük például a Naughty Dogot. Ők nem operálnak ilyen mikrotranzakciós hülyeségekkel, hanem 110%-ban beleraknak minden munkát az adott játékba. Láss csodát, a bevételeik hatalmasak lettek. Ez az a mentalitás, ami a legtöbb cégből hiányzik és most nem csak vidojátékokról beszélek...
2019. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*videojátékokról
2019. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mikrótranzakciókkal még önmagában nem is lenne probléma, érthető hogy kell a bevétel nekik. DE ha már annyira túltolják hogy szinte mindenhez csak mikrótranzakcióval lehetne hozzájutni az azért már... Azt megérjük ha gyorsabban akarsz haladni akkor "fizess" de így a kevésbé "tehetősebb" emberek kedvét elveszik a játéktól és mivel kevesebb ember fogja játszani így értelemszerűen a megmaradt embereket kell jobban "megcsapolni". Ilyenkor raknak egyre több és több Mikrót a játékba és nehezítik a dolgok megszerzését hogy minél többet kelljen vásárolnod. Ez az ami undorító. Értem én hogy ha nincs bevétel előbb utóbb bezár(mint pl: dragona,kritika,wildstar) de ha túltolják a mikrózást akkor az is viszályára sül el. Tudni kell a mértéket betartani ilyen téren.
2019. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igen azt én is észrevettem, hogy manapság az a trend, hogy grindolsz, gürizel mint a hülye ha kell valami, vagy fizethetsz is...
2019. dec. 12. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Vagy a beled is "kidolgozod" napi 8-10 órába hogy ki legyen farmolva ami kell vagy megveszed... Van olyan játék ahol 1-2 itemet/equipmentet akár hetekig/hónapokig kell farmolj hogy meglegyen ha nem akarsz rá költeni. Értem én hogy nem rakhatnak mindent az üleped alá mert úgy túl könnyű lenne, de azért 1 endgame gear,accessory vagy bármi másért ne heteket, esetleg hónapokat kelljen már farmolni, amíg pénz ráköltésével azonnal vagy szinte azonnal meglehet. Kicsit(nagyon) unbalanced így 1-2 játék. Példákat nem írnék erre mert akkor átmenne a kérdésed arra hogy adott játékokon vitáznánk hogy mennyire p2w-is valójában... és nem ez volt a kérdéssel a szándékod.
2019. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!