Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Call of Duty legyen?

Milyen Call of Duty legyen?

Figyelt kérdés
Gyerekorom kerdvence a cod szeriak, egyetol egyig , viszont csak tort jatekkal jatszodtam mindig, igy gondoltam most befektetnek egy eredeti jatekba, a multiplayer miatt. Melyik lenne a legalkalmasabb, ami konnyen tanulhato, konnyen be tud illeszkedni egy kezdo, a fegyver kinezetek is erdekelnenek , akar a perkek kulombozo fegyverekhez opcio. Amit eddig neztem a black ops 4 , bar kisse gyorsan tunik , es nem hinnem hogy fel tudom venni a tempot, elnezvem a streamereket akik lonnek arra amit nem latnak es meghal az ellenseg. Cod 4 remasteredet is nezegettem, bar csupa negativ hozzaszolas.

2019. dec. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az űrlövöldés jövőben játszódók kivételével mindet megvettem, de szerintem a legújabb 2019es modern warfaret érdemes megvenni. Egyrészt mert itt még mindig akadnak új játékosok, meg még jóidejig nem fog kihalni, a sztorija is elég jó de a multija is. A fegyverek sose voltak még ennyire személyre szabhatóak, a mapok is jók, nem olyan pörgős idegbeteg játék mint a bo4
2019. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha multizni si akarsz akkor kb mindig a legfrissebbet a régiek kihalnak ahogy kijön az ujabb.
2019. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor mindenképp a legifjabb cod lenne a nyerő, amit ha jól értelmezek battlenet lehet megvenni. Rendben, hát köszönöm a segítséget.
2019. dec. 17. 07:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Legújabb-at akartam írni és lenne egy kérdésem, 60 euró a játék, most az ünnepekre várható e le árazás, kisebb nagyobb mértékben vagy marad 60 euró a játék?
2019. dec. 17. 07:15
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyjából 1 hete vettem meg, akkor le volt árazva 40 euróra, úgyhogy szerintem idén már nem lesz akciós.
2019. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pibadi17 válasza:
Január 7-ig akciós, 40 euró ha jól emlékszem,de javitsatok ki ha tévedek 😁
2019. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Winter sale battlenet en, ma mar be is zsebeltem, kisse nehezen fut, pedig gondoltam nem lesz baj mert nem gyenge a laptopom.
2019. dec. 20. 21:37
 8/8 anonim válasza:

Az új modern warfare nagyon jó kezdőknek

1 a kampány nem annyira nehéz de rossz a történet az mw2höz képest


2 a spec ops/coop az könnyű


3 A warzone plunder egy jó kihívás


4 a multiplayer nehezebb de a "profi mód" a legkönnyebb mert ott használhatod a fantáziát


5 a br az nehéz nem ajánlom kezdőknek de a quads az jó meg könnyű a juggernaut royale trios/quadsal együtt (remélem lesz még juggernaut royale)


Ha kell segítség itt a nevem

Xbox one : vol4457

Cod mw : DEMPSEY (TANK névvel de a Dempsey az a főnév)

2020. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!