Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék World of Warcraft...

Hol tudnék World of Warcraft társast venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


S.o.s nem találom egy oldalon sem, pedig még Monopoly kiadása is van elvileg.. Bátyámnak akarok ajándékot venni, gyerekkorunk pc játéka és szerintem a világ legjobb ajándéka lenne. Ha valaki adna egy linket azt nagyon megköszönöm! Dee bármilyen merch jöhet ami nálunk itthon elérhető!


Köszi! :D



2019. dec. 19. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben a csoportban van pár hirdetés: [link]


Ha esetleg nem látod így a csoportot, keress rá fb-on: Társasjáték: cserebere - adásvétel

2019. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Tudom, hogy késő, de mivel szerintem nem vetted meg (jó drágán megy az alapjáték, mivel nem gyártják már), ezért gondoltam megemlítem, hogy úgy néz ki nemsokára kiadnak egy új WoW-os játékot, valamint ha csak magatok játszanátok, elég jó vétel a wow-os kártyajáték is, amiben egymás ellen vagytok: [link]

A Monopolyt nem ajánlom, még wow-os kiadásban sem.


Későbbi ünnepekre jó lehet :D

2019. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen végül más mellett döntöttem.. Srác mondta nekem hogy egyik üzletükben sincs raktáron sajnos.


Köszi a válaszokat!

2019. dec. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!