Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 segítség?

Sims 4 segítség?

Figyelt kérdés

Sims4 játékhoz szeretnék segítséget kérni.Nem nagyon értek az ilyen számítógépes cuccokhoz.Vettem egy új laptopot(tudom mindig mondják hogy a laptop nem játékra való) de a sims4-el nagyon szeretnék játszani. Szóval az lenne a kérdésem (aki ért hozzá nagyon kérem segítsen sokat jelentene) hogy ezen a laptopon elmenne-e a sims4 alapjáték és az új kiegészitő az egyetemes. Esetleg aki játszik is a sims4-el jobban tudna segíteni.

Nekem ezek az adatok kínaiak..

Intel Pentium Silver N5000

1.10 GHz

4 GB (RAM gondolom) xd

64 bites operációs rendszer

Windows 10

és fogalmam sincs hogy a videókártya milyen..elvileg UHD Graphics 605


Nagyon szépen kérem aki tud segítsen :( ha azt írjátok hogy elmegy a játék ( mondjuk én nem sok esélyt rátok rá sajnos de azért egy kérdést megért) akkor én az eredetit is megveszem,csak fölöslegesen nem akarom.

És légyszi ne hordjatok le meg röhögjetek ki,hogy ennyire nem értek hozzá :D

Aki tud segíteni annak előre is nagyon szépen köszönöm,és bocsi ha regényt írtam :D



2019. dec. 21. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Király modokat pedig thesimsresource.com oldalon találsz, van minden, a letöltött fájlokat egyszerűen a letelepîtett játék Electronic Arts —-> Mods mappájába kell belehúzni. (Házakat a Tray mappába) ha csalások érdekelnek, akkor pedig Carl’s Sims 4 Guide. FitGirl oldaláról le tudod tölteni a legújabb, tört verziót ingyen.
2019. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem ez kevés.
2019. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kevés? :(

Beírtam gépigény.hu-ra az adatokat ott azt írja,hogy elmenne rajta 😱

2019. dec. 21. 15:47
 5/12 A kérdező kommentje:
1 válaszoló akkor most szerinted menne? Vagy mi a véleményed? :)
2019. dec. 21. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem konkrétan videókártyám sincs a laptopomban. Minden le van véve a játékban minimumra ( nem néz ki rosszabbul ), simán fut rajta. Előző verziónál fagyott ki néhànyszor.
2019. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Na, megkérdeztem ismerősöm, nagy guru, azt mondja, elvileg ezen nem fog elfutni, mert kevés
2019. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sem a proci sem a videókártya nem elég
2019. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oo értem :( köszönöm szépen a segítségeket :(
2019. dec. 21. 16:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak akkor azt nem értem,hogy nekem miért azt írta,hogy elmenne rajta.
2019. dec. 21. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!