Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen stratégiai játékokat...

Milyen stratégiai játékokat ismertek PC-re, amikben lehet építeni, lehet csatázni de ha akarsz, akkor kereskedhetsz is?

Figyelt kérdés
Régen volt egy stratégiai játék, ahol többen is tudtunk játszani, építhettél szinte bármit, tudtál hadat üzenni, egyességet kötni, és legfőképp kereskedni. Én szeretem az olyan játékokat, ahol lehetőség a harc de nem kötelező, és imádok kereskedni, támogatni mások kolóniáját, mondhatni "supportkodni". Ismertek ilyen játékokat? (amit ismerek az pl az Age of Empires)
2019. dec. 21. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Settlers.
2019. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az Anno sorozatot ajánlom figyelmedbe.
2019. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Northgard
2019. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Stronghold Crusader. Bár itt is az a cél, hogy Te/Ti győzzetek, az nincs kőbe vésve, hogy mindenkinek kötelessége harcolni. Viszont előre szólok, ezt csak más játékosokkal együtt próbáld ki, mivel a gépi játékosoknak első dolga elverni mindent, ami a kezük ügyébe kerül.
2019. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlásokat! Ami nagyon nagyon megtetszett az a Northgard, a Stronghold Crusadernek pedig a hangjai, az atmoszférája tetszik nagyon. Isteniek, köszönöm! Az Anno-t és a Settlerst már csak később tudom kipróbálni. Így is elég emberi idő van :D
2019. dec. 22. 01:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az Anno egész.. izgalmasnak tűnik. Mármint tűnne. Letöltöttem az 1404-et, betelepítettem, belépek és full orosz az egész. Kilépek, utánanézek neten, írják hogy engine.ini-ben át lehet írni, ha rus helyett eng-et írok. Átírom, belépek és ugyan úgy orosz. Megnézem megint a fájlt és változatlan. Ha rendszergazdaként indítom, elindul, ha nem, akkor meg összeomlik. :D
2019. dec. 22. 02:17
 7/13 A kérdező kommentje:
mostmár rendszergazdai jog nélkül is elindul, de ugyan úgy orosz minden.. Yess :D
2019. dec. 22. 02:19
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Talán vedd meg eredetiben. 2 euró most steamen.
2019. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Stronghold Crusader helyett először a sima Stronghold talán jobb választás, szerintem jobb a kampány benne.


Még egy eszembe jutott: A Cultures sorozat (1,2,Northland,8th Wonder). Lassú tempójú, nyugis stratégiai játékok. Nem sokan ismerik őket, de szerintem nagyon jók.

2019. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kipróbálni szeretném őket egyelőre, ezért sem veszem meg. Ha megtetszik, persze megveszem. Így csináltam a Supreme Commanderrel, a Command and Conquers-el és a és "A mesterlövész"-szel is.


Köszi az ajánlást :)

2019. dec. 22. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!