Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet konzolon fortniteozni?

Hogy lehet konzolon fortniteozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni azokkal a kis gombokkal úgy pörögni a játékmenetet mint ahogy PCn szoktak menni a skilles játékosok. Ott is szoktak rendes meccsek menni? Vagy csak szenvednek a konzolos emberek?

2019. dec. 27. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire hihetetlen ez egy PC-s embernek, konzolon ugyan úgy lehet bármilyen FPS vagy TPS játékot játszani mint PC-n. Nekem sok konzolos Cod után már pc-n volt szokatlan.


Nem egy nagy mutatvány.

2019. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

amíg van célkereszt, nem nagy mutatvány.

Persze vannak antitalentumok is, akiknekauto-célzás rásegítés nélkül nem megy, de nem mindenki ilyen.

2019. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én a fifán meg a mortal kombatokon kívűl nem tudom elképzelni hogy azon játszak:D
2019. dec. 28. 09:48
 5/11 anonim válasza:
52%
Konzolon sokkal jobb mint pc-n
2019. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. Pont erről a különbségrőle beszélek:D
2019. dec. 28. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsőre sokkal nehezebbnek tűnik, és PC-n sokkal könnyebb játszani. De a konzolnak is megvan a varázsa, egy idő után rendesen fog pörögni a játék :D
2019. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Konzolon jobb sokkal
2019. dec. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én például PCn Rainbow Six-hez használok kontrollert
2020. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak játékok, amiket egyszerűbb PC-n egér+billentyűzettel, míg másokat kontrollerrel játszani, megszokás kérdése, de nem lehetetlen, csak rengeteg gyakorlás (és szenvedés) kérdése.

Ha én végig tudtam játszani a Dark Souls-t (3), Nioh-t, Code Vein-t (segítő nélkül), Sekiro-t egérrel meg billel, akkor nehogy már egy fps játék kifogjon egy kontrolleren.

2020. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!