Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 online ban melyik...

Gta 5 online ban melyik csalás működik hogy ne bannoljanak ki?

Figyelt kérdés

Csak egy pár millát szeretnék hogy ne legyen olyan unalmas a játék!

Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2020. jan. 1. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Kevesebb pénzből és egyszerűbben veszel legálisan shark cardot (egyenleget ad a fiókodhoz), mintha újra meg kellene venni a játékot és nulláról kezdeni az online fiókot bannolás után.
2020. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Erről tégy le hamar, elég könnyen repülhetsz ilyesmiért.
2020. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor valami más megoldás a játékba való befizetesen?

Csinálom a küldetéseket és vettem weed farmot meg meth labort és annak a feltoltese is negyed órás utakat tesz ki, úgy hogy pénzt kb ki se tudok belőle venni!

A kuldetesekkel meg nagyon kevés pénzt lehet kapni!

2020. jan. 1. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
A játék több száz órányi aktivitásra van tervezve. Ha az elején megkapnál mindent, nem lenne miért játszani és egy hónap után ráunnál. A drága, milliós dolgok például nem is a kezdőknek vannak szánva, hanem a veterán játékosoknak, akiknek mindig kell egy új elérendő cél, hogy ne üresedjen ki a játék, és még évekig lehessen miért küzdeni. A küldetések farmolásán kívül, és a folyamatos aktív játék mellett (pár havonta adnak százezreket csak a belépésért is) nincs megoldás, ha nem vagy hajlandó fizetni.
2020. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy milliók kellenek, csak egy kicsit gördülékenyebb játékmenet.

Feleslegesnek érzem a 15 perces utakat a semmibe azért hogy kapjak 18K $.

Szallitanek én mindent meg nyomnam a missiokat de nagyon kevés pénzt ad a fejlődéshez! Főleg mikor a nyomorék a milliokbol megvett lezeragyujaval szét tép egy misszió alatt!

Nem sok kedvet ad a játékba való belépéshez az ha nincs érdemleges haladás!

Az meg hogy 20-30 ezreket fizessek egy játékba, azt köszi nem szeretném mert egy játékról beszélünk és nem a való világról!

2020. jan. 1. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Azok akik ok nélkül megölnek szintén modderek. Nekik ez a poén. Ne akarj olyan lenni. Gyűjtögess!


A bizniszekkel lehet sok pénzt keresni! Kérj segítséget a többi játékostól(lehetséges, ha egy CEO-ban vagytok), akkor talán kevesebb idő alatt is hatékony lehet a szállítmányozás, vagy a beszerzés.

Ha van nagyobb összeg, akkor akár a kasznióban meg is lehet duplázni, bár ez kockázatos.

2020. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Most már sikerült a kaszinoban egy csalassal elég nagy summara szert tenni! :)

Igy legalább tudok venni a meth, weed farmokra normalis dolgokat hogy menjen a termelés!

Kicsit megdobta a játékot igy!

Már nem annyira unalmas ha nem a 0 bol kell játszani folyamatosan!

2020. jan. 3. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

na ezért nem dolgozom én a gta5ben

és ezért is hagytam abba pár éve

egyrészt minden milliókba kerül, vállalkozás, jármű

pofátlan lehúzás

másrészt elkezdték telerakni mindenféle futurisztikus baromsággal


kérdező, ha akarsz vele játszani online, játssz a barátaiddal, missionokat és heisteket

a gyártást hagyd a p...ba

a meth különösen sz.r

hordod be a supplyt, terited a terméket, és alig keresel vele

egyedül a ceo-nak van ertelme a vip melók miatt, meg vip alatt nem tűnik el a helikoptered pl

2020. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy hackelted meg a kaszinót? Sajnos nekem is nagyon unalmas így .. :/ ird meg privátba légyszi.
2020. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi az a Ceo?

Eddig csak farmot, meg methet tudtam csinálni!

Mit csináljak a Ceo - hoz?

2020. jan. 3. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!