Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A red dead redemption 2-höz...

A red dead redemption 2-höz elérhető pc-re magyarítás?

Figyelt kérdés

Úgy mint a gta-hoz, in-game magyar felirat.

Én nagyon nem találtam semmit.



2020. jan. 2. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs magyarítása jelenleg. Hogy lesz-e az még kérdéses.
2020. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs, ès sajna azóta sem álltak neki... valószínűleg a hatalmas szövegmennyisèg okán, mert gondolom mennyi szöveg lehet benne elvègre egy elèg tartalmas játèkról van szó, ha el is kezdik valamikor fordítani, bár ne legyen igazam de szerintem jó esèlyel èvekig tartana... Ez persze nem problèma, de jó ideig szerintem sajna nem lehet számítani rá..
2020. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem igazán értek a gépekhez de ha konzolon megvan a magyarítás gondolom csak át kell tenni a megfelelő könyvtárakat.
2020. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LakatosAnonymus ***** válasza:

#3

Neked konzolon van magyar nyelv?

2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NetBoy85 válasza:
Elvileg mostanában kezdték el fordítani Bakerék. Jelenleg 5%-ot írnak lefordítottnak. Egy kalappal nekik! ;-)
2021. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NetBoy85 válasza:
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Van egy jó hírem, elkèszűlt a játèk magyarítása: [link]


Itt megtaláljátok, igaz gèpi magyarítás, ám nem a gagyi google forditós változat, hanem a jellenlegi legjobb elèrhető forditó, ezerszer jobb mint a gugliforditó, èn is forgattam a szemem eleinte, de aki nem hiszi el a külőmbsèget az nèzze meg a forditás posztja alatti kommentben a videót a fordításról, èg ès föld, nem tökèletes ez sem de szerintem ameddig várjuk bakkerèk fordítását addig simán megteszi, ès játszható, èrthető! :)

2021. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
84%

"A Baker Online® 14 évnyi működés után megszűnt."

Ennyit erről. A Mad Max után ekkora blamát. Bohóc brigád!

2021. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LakatosAnonymus ***** válasza:

#8


Pontosan. Nagyon gáz.


Amúgy a GrimWolf-os sem jobb, 80%-ban google fordítós fos lett az egész "magyarítás"... :D

2021. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát èn aztán baromira nem vagyok a gèpi fordítások híve, de nèzzètek meg a gameplayvideót a fordításról, azt ne mondja màr senki nekem hogy nem jobb mint a google forditós bohóckodás, mert megeszem a kalapom :D


Nem mondom hogy ez olyan hú de szuper, de használható, basszus ez legalább van, ès nem kell rá èveket várni...

2021. máj. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!