Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok, Ti szoktatok akció,...

Lányok, Ti szoktatok akció, haborús játékokkal játszani multiban? Pl Cod MW Ps4-en

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kb 14 évesen játszottam multiban a Cod 2-vel :D Elég régi játék már és az is már 12 évvel ezelőtt volt és akkor sem számított új játéknak. Persze PC-n játszottam. Battlefield játékokat is nyomtam azokat jobban szerettem. Meg sokat CS-ztem is. Én amolyan fiús voltam engem jobban érdekeltek ezek mint más egyéb csajos dolgok. Aztán ilyen 17-18 évesen meg 20 évesen inkább az autós játékok felé hajlottam NFS World-el sokat nyomtam. Aztán amikor kijött a GTA 5 rá talán 2 évvel később amikor már javában dolgoztam összespóroltam magamnak egy Gamr PC-re valót és online GTA-ztam rengeteget, még most is néha napján játszok vele, engem már jobban vonz az az akció játék ahol autós játékban megszokottak is szerepelnek szóval 2in1 :)

Mostanság már annyit nem játszok mert már dolgozok, külön élek, itt a háztartás, állatokkal is foglalkozunk. Gondolkozom még az RP-s GTA-ban hogy azt kellene kipróbálni a GTA5-ben. Elég sok videót szoktunk nézni a párommal hogy mások hogyan játszanak. A párom kipróbálta, neki ez a világ nem jön be annyira, ő jobban szereti a hagyományos Online GTA-t ahol néha a haverjaival szoktak baromkodni. Én még egyenlőre nem ásom bele magam mert magamat ismerve képes vagyok egy egész délutánra is rákattanni, és jelenleg nincs ennyi szabadidőm plusz tanulok is munka mellett így egyenlőre most hanyagolom az online játékokat.

2020. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!