Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik skyalnders figura az...

Melyik skyalnders figura az amelyik z betű van írva?

Figyelt kérdés
Tehát bejelöltem Z betűvel kérem értelmes válaszokat várok !!

2020. jan. 12. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. jan. 12. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még a Skylanders kérdéseket? A hivatalos oldaluknak van support-ja, őket kéne zaklatni ilyen kérdésekkel, ők biztosan jobban tudják mint mi.
2020. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah de itt is fel lehet tennií elvégre itt meg tudhatja az ember melyik az kérdésre még mindig nem kaptam választ csak szeretném tudni ennyi
2020. jan. 13. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az addig rendben van hogy szeretnéd tudni is meg is kérdezed. DE ha már napokon át írogatod ki ezzel kapcsolatban a kérdéseket az már irritáló tud lenni. Gyűjtsd össze az összes kérdésedet és 1 poszt alatt kérdezd meg. Szerintem sokan troll-nak tartanak ez a rengeteg Skylanders-es kérdés miatt és ezért nem válaszolnak neked, vagy csak szimplán nem ismerik(ahogy én sem) az adott figurákat.


A lényeg: Azzal nem segítesz magadon ha spam-eled az oldalt vele. Várd ki amíg valaki válaszol szerintem, mert így direkt nem fognak írni, még akkor sem ha tudják a választ. Habár ez csak az én véleményem, és nem bántásnak szánom.

2020. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah igazad lehet
2020. jan. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!