Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy Xbox one S console és...

Van egy Xbox one S console és vga-s monitoron szeretnék játszani vettem is ilyen adaptert hozzá de nem működik azt írja hogy out of range pedig a videókban amiket néztem elsőre be adja itt egy link:Youtube.com/watch? V=SsyI0HoNb9c

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2020. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Out of range általában azt jelenti, hogy a gép nagyobb felbontást küld a monitorra mint amennyit az meg tud jeleníteni. Xbox Onehoz minimum HD, 1280x720 képpont megjelenítésére alkalmas képernyő kell, de ha full HDra állították esetleg előtte akkor meg 1920x1080as képet küld ki. Én mindig csak HDMIn használtam, de ha jól emlékszem sima átalakító nem is jó ezekhez hanem valami "aktív" adapter kell.
2020. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A link-el nem tudom mivan de a vidiben szereplő monitor még csak hd-s sem volt egy régebbi monitoron próbalta a srác
2020. jan. 15. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!