Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 visszafelé kompatibil...

Xbox 360 visszafelé kompatibilitás probléma. A Crash Nitro Kart most akkor játszható?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy van 3 oldal és mindegyiken mást írnak, 2-n azt írják hogy megy, 1-en meg hogy csak az amerikai verzió?

Most akkor hogy van ez?

Ha megveszem az amerikait, az fog menni európai xbox 360-on?


[link]


[link]


[link]


2020. jan. 15. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a hivatalos oldal számít. Ott oda van vésve, hogy "A fenti játékoknak kizárólag az észak-amerikai változata támogatott az Xbox 360 konzolon."


Magyarul ez az NTSC változat. PALos gépeken az nem fut és Európában PALos gépek vannak. Ha meg van mókolva a gép akkor lehet, hogy régiózár mentes, de azt én nem tudom neked megmondani.

2020. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs megmokkolva.


De akkor miért írják a többin, hogy megy? Nem lehet, hogy bár hivatalosan nem támogatott, de működik?


Xbox 360-as játékoknál is néha rá van írva, hogy NTSC, de megy a PAL-ossal is.

2020. jan. 17. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá mit mondani. NTSC játéknak nem szabadna mennie PALos gépen alapból. Csak arra tudok gondolni, hogy programozói nemtörődömség miatt nincs beállítva a lemezen valami rendesen. Próbáld ki más ötletem nincs.
2020. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi.
2020. jan. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!