Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul be a Skyrim, akármil...

Nem indul be a Skyrim, akármilyen modot rakok hozzá, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozom, de a Skyrim nem indul el ha akár 1 modot is használok, viszont ha kikapcsolom őket, a játék természetesen elindul. Van NMM-em és LOOT-om is, de semmi nem változik. Előre köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 20. 19:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem, a "SkyrimSELauncher.exe" és "Skyrim.exe" nincs így meg, hanem csak "SkyrimLauncher" és egy "TESV" applikációs fájl van, és a "_CommonRedist", a "lex", a "Papyrus Compiler" és a "Tools" mappa nincs meg, ezeken kívül majdnem minden ugyanolyan.
2020. jan. 22. 19:36
 12/18 A kérdező kommentje:
ja, és igen a skse fájljai nem a Data mappában vannak
2020. jan. 22. 19:39
 13/18 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi a baj, rossz verzióhoz töltöttem le a modokat. Példa okából, Inigo-t Special Edition-hoz töltöttem le, pedig a sima klasszikusat kellett volna, és ez így van a többi moddal is.
2020. jan. 22. 19:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát az még oké is lenne, de Enhanced Camera például nincs is Special Edition-höz. Szóval azzal el kéne indulnia. Tehát még mindig nem jó valami nálad.
2020. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Most mindent kipróbáltam, de a EFF nem működik :(. Próbálkoztam, de a köralakú menü nem jelenik meg. A Nether's Follower Framework-ot is kipróbálltam, de semmi.
2020. jan. 22. 21:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát az utóbbit nem ismerem, de az EFF nekem mindig működött. Mivel a Legendary Edition-ről beszélünk, így a játék biztos a legfrissebb. Szóval még mindig azt mondom, hogy az skse a ludas. Mert mindkét follower rendszernél feltétel, és egyik sem megy. Most, amikor elindul a játék modokkal, elindul az skse_loader-rel is? Vagy csak az alap launcher-rel?
2020. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az AFT-t letöröltem, de még így sem megy. Emelett a játék kiírja, hogy nem jól működik a skse, ha jól emlékszem akkor 1.1.7-es volt a verzióm van.
2020. jan. 23. 13:58
 18/18 anonim ***** válasza:
Minek a verziója? A játék verziójának 1.9.32.0.8-nak kéne lennie. Ez az utolsó frissítés, amit a Legendary Edition is tartalmaz. Az SKSE-nek meg 1.7.3-nak kellene lennie. Ez a legújabb verzió.
2020. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!