Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne néhány kérdésem a...

Lenne néhány kérdésem a Fate/Stay Night Visual Novel-el kapcsolatban. Kérdések lent[? ]

Figyelt kérdés

Imádom a Fate szériát, és úgy döntöttem, végre belevágnék az eredeti műbe. Csakhogy még mindig tanulom az angol nyelvet, viszont a google fordító segítségével egy nem túl bonyolúlt nyelvezetű Visual Novel-en (például a Katawa Shoujo-n) tökéletesen végig tudok menni. Szóval mennyire bonyolult megérteni a szöveget?


Azt tudom, hogy viszonylag hosszú egy végigjászás, de úgy hány óra lehet egy-egy út?


Továbbá, nem igazán szeretem az Eroge tartalmakat, viszont eddig nem zavart nagyon más VN-ekben, de a Fate karakterei annyira a szívemhez vannak nőve, hogy nem lennék képes végignézni azokat a jeleneteket, amikről később Emiya az Eroge Protagonist EX címét kapta. Szóval, van lehetőség a 18+os tartalom kikapcsolására?


Van rá mód, hogy Androidos telefonon játszam, vagy inkább mégis PC-n érné meg jobban?


Mely más Visual Novel-eket ajánlanátok még a Type Moon-tól?


2020. jan. 20. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!