Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2003-as játékszoftverrel...

2003-as játékszoftverrel szeretnék játszani, de hogy állítsam be?

Figyelt kérdés

XP-n futott, de olvasom neten, hogyha a kompatibilitást átállítom, akkor akár Win10-en is menne. Néhány éve még ment win7-en, most semmi. Sőt kiírja, hogy nem elegendő a memória, ami lehetetlen, mert rengeteg szabad hely van, i5-ös a gépem. Egy régi tipusú gépen kipróbálva szintén problémába ütköztünk. Kompatibilitásnál itt egyébként a servizpack 2-őt ajánlja, az én gépemnél meg a servizpack 3-at. De mégse megy. Ennek hibaelhárítása is kudarcba fullladt, mert nem talált megoldást a neten. Mások hogy tudnak játszani az ilyen játékokkal? Le lehet tölteni hozzá valami leanchert? vagy dll-t?

Ja és volt, hogy próbaként nem az exe fájlt választottam, hanem az alkalmazást, erre elindul a játék, csak nagyon lassan, és az első mentésnél bukik a dolog, mert nem menti el.



#Windows XP #Cold Zero #játékszofver #win 10-en
2020. jan. 26. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több kompatibilitás módot

függetlenül attól,hogy a win. mit ajánl.

Én is jártam már úgy, hogy sp-2 ajánlott

és vista módban indult el.

2020. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon a kérdésre válaszolok, de szerintem ma már teljesen vállalható egy régebbi konfig, pont a régebbi játékok miatt. Vagy ha kapható, akkor GOG .com, ott nagyon sok régi játék van modernizálva. Most pont van leárazás elég sok mindenre, mert a kínai horoszkóp átváltott a patkány évére, és sok helyen ünneplik leárazásokkal.
2020. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.-nek.

Köszönöm, sajnos egyik se segített az ügyön. ÉS amit nem értek, miért írja ki, hogy nincs elegendő memória? (van)

2020. jan. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!