Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamerek segítség, milyen...

Gamerek segítség, milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
nos a gépem tulajdonságai ryzen 7 3700x gtx 1660ti 16gb rammal, a kérdésem az lenne h megéri 2k s 144hz es monitort vennem hozzá ? néztem videokat és az uj gameknél nem nagyon uti meg a 144 fpst , mondjuk single playben nem fontos nekem a magas képfrissítés de wot , warthundernél igen, a monitor amit kinéztem 300 euro kornyékén van ami kb 30 ezer forintban, esetleg gondoltam ha alacsony lessz az fps leveszem full hd ra de akkor felmerul a kérdés hogy akkor mért nem veszek egy olcsobb full hd s monitort. Szoval nem tudok donteni, hálás lennék ha adnátok pár tanácsot :)

2020. febr. 1. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

300 euró az 100.000 körül van, nem 30ezer forint.

Mennyi rá a kereted?


Ill. WoT-hoz, WT-hez minek magas HZ? Nem reflex-esport játékok.

2020. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van.. ezt a kérdést túl hirtelen írtam ki, hát lenne rá keret az 300-350 euró, de wotnál nekem fontos :)
2020. febr. 2. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:

" 1660ti" Ez egy nem tuil acelos VGA eros megkotesekkel lenne csak meg a 144hz 2kban pedig szinte eselytenen. Valami Gsynces vagy adaptive synces monitor johet szoba, de emellett a specifikacio mellett csak penzkidobasnak tunik.


Ha gyors valasz idot akarsz nem tul dragan akkor nezz egy TN paneles csodat.

2020. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem hát én is erre jutottam hogy nemnagyon használnám ki a 144hz et, és mi a véleményetek a fentiekhez képest egy 2k s ips paneles 75hz es monitorról mondjuk 4ms válasz idővel ?
2020. febr. 3. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert ragaszkodsz a 2k-hoz? A GPU nem tudja normalis minosegben megjeleniteni ezen a felbontason a jatekokat, maximum valami lowpoly szintet tudsz megutni. Ilyen van az asszony gepeben is es neha meg a 1080p is kompromisszumos (igaz ott a proci se mai darab).


En azt mondom egy jo VA panelt kell kinezni 1080pben 60 hz-n. Az high beallitasok mellett is betonstabil 60 FPSt fog eredmenyezni, ami sokkal fontosabb, mint ha kapnal egy ingadozo 50-70 FPSt. nyilvan HDMIvel bekotve.

2020. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!