Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bturbo melyik GTA5 RP szervere...

Martontothxd kérdése:

Bturbo melyik GTA5 RP szerveren játszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék elkezdeni gta5 rp-zni, viszont nem tudom, hogy Bturbo melyik szerveren játszik. Aki esetleg tudja az leírná nekem az ip-t és a portot? Vagy akármilyen opciót, hogy bekerülhesse oda?

Előre is köszönöm a választ.

Sziasztok :)


2020. febr. 4. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ő onlineon játszik mivel neki eredeti a játék.
2020. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, nem olvastad el figyelmesen a kérdést. Nem online-ról beszélek, hanem RP-ről.

Rp-zni is csak eredeti gta-val lehet. Nekem is eredeti van. Ajánlom figyelmedbe Bturbo utolsó pár videóját.

2020. febr. 5. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
rp egy mod és azért ban jár tehát nem a rockstar készítette. Tilos modolni a launchert vagy klienst bármilyen módon. Ha EREDETIJE VAN AKKOR CSAK ONLINEOZNI TUD.
2020. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
RP = Szerepjáték... GTA5-ön belül.. Nem Story és nem is a normális online, hanem egyéni gta5 szerver ip-vel és porttal lehet felcsatlakozni rá. De már megtaláltam, a Redlight GTA5 RP szerveren játszik. És mégegyszer leírom, ha ilyen okosak vagytok, nézzétek meg az utolsó pár videóját. És nem, nincs tiltva az RP, nem jár érte ban. Segítséget kértem, nem hülyeségeket.. Járjatok csak utána nyugodtan :) De mondom már megoldódott, megtaláltam! :) Köszönöm, kérdést zárom :)
2020. febr. 5. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy minden mondatba smiley-t raksz, nem tűnsz sem viccesebbnek, sem okosabbnak.
2020. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
$4 PONT EZÉRT JÁR ÉRTE BAN MERT EGY PRIVÁT SZERVER AMIT NEM A ROCKSTAR KÉSZÍTETT É ÉS TELEPÍTÉSE FELÉR A LAUNCHER MANIPULÁLÁSAVAL. Érted már?
2020. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó 3 mondatba van smiley egy az.

Kettő meg ha nem a kérdésre válaszoltok, minek írtok ide? Egyáltalán nem érdekel a sok szarság.

Tudjátok mit...? Ban jár érte oké? Én akkor is annyit kérdeztem, hogy melyiken játszik. De már megvan mondtam, úgyhogy teljesen felesleges volt ez az utolsó két "válasz".

2020. febr. 6. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Attól függetlenül nem ajánlott senkinek a telepítése akinek eredetije van mert ban járhat érte.
2020. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ:)
2020. febr. 7. 19:31
 10/13 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem így van, ahogy a kedves válaszoló írja. A Fivem-nek semmilyen köze nincs a R* szervereihez, nem járhat ban a használatáért.
2020. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!