Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A cross platform játékoknál...

A cross platform játékoknál jól sejtem, hogy az a tendencia, hogy a PCsek folyton lealázzák a konzolosokat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom CS:GO és a legújabb Call of Duty ilyenek. Egyéb?
2020. febr. 5. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint olyanokra értem, ahol PCsek és konzolosok játszhatnak egymással egyszerre, vagy egymás ellen, nem azt, hogy több platformon jelent meg egy adott játék.
2020. febr. 5. 17:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy gyors és precíz célzást igénylő játékban sosem fogsz kontrollerrel jól teljesíteni, mert egyszerűen nincs akkora reakcióidőd és pontos célzásod egy ujjal, mint egy marokkal megfogott egérrel. Bár sok játékban van célzási segéd kontrollerhez, de az sem elég mindenre. Természetes, hogy le fognak alázni, ég és föld a két beviteli mód hatékonysága.
2020. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez logikus de tapasztalat van ezzel kapcsolatban? Úgy értem játszott valaki már így? A célzás segítőt bár nem írtam, de tudtam, hogy létezik de ahogy olvasom az sem segít sokat.
2020. febr. 5. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy előnyben vannak az "egeresek". Bár éppen most a hetekben olvastam valakiről, hogy az első gamepados győzelmet hozta, tehát gamepaddal nyomta egeresek ellen.


De tény, hogy PC vs konzol harcban előnyben van egy egeres a pad-essel szemben.

2020. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom mindkét irányból. Xboxon is játszottam már PC-sek ellen, és PC-n is Xboxosok ellen.


Nem mondom hogy lehetetlen kontrollerrel nekimenni az egereseknek, de határozott előnyben vannak a PC játékosok. Pl. a Gears 5-ben olyan fordulásokra, pattanásokra képes egy karakter egérrel, ami a kontrollerrel konkrétan nem lehetséges, és még a FOV is magasabb PC-n, tehát többet lát az ember a képből, mint konzolon. Ki se lehet kapcsolni a crossplay-t. Jó ötlet ez, de nem szabadna erőltetni, meg kellene adni az embereknek a választást, hogy akarnak e szembenézni a másik platformmal.

2020. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az új Modern Warfare Ground War módjában nem lehet választani, mindenképpen vegyes lobbyk vannak, és meglepő módon nem csak a PC-sek uralják őket. A TOP5 legeredményesebb játékos között mindig van egy-két PS4-es, vagy Xboxos is. A PC-knél a nagyobb képfrissítés és az állítható FOV sokkal nagyobb előnyt jelent, mint az egér.
2020. febr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pc-s gamerek, mint én, egyértelmüen előnyben vannak.
2020. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!