Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Se neather banyat se semmit...

Se neather banyat se semmit nem talalok minecraftban es bibircsokot akarok keresni most mit csinaljak hiaba asok le?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
neather bányát? Ember... ahhoz, hogy az alvilágba juss, nem leásni kell, hanem építeni kell egy teleport kaput obszidiánből és begyújtani... majd az alvilágban keress lélekhomok-mezőket, vagy várakat, ahol fogsz találni bibircsókot.
2020. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Epitettem es talaltam lelekhomokot is de semmi nincs ott lehebb ot tmeg nem astam
2020. febr. 13. 09:52
 3/4 drmarton11 válasza:
100%
Keress egy nether fortresse-t járd végig és szinte biztos hogy ott fogsz találni, alapból sehol sem generálódik a fortresse-en kívül, vagy loot chestekben is tudsz ott találni (19.0% az esélye és kb 3-7 db van benne)
2020. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én találtam olyan nether várat de nincs bibircsók ott, tényleg nincs, haverjaimmal végig kutattuk de sztem buggos az építmény, valaki tud valamit hogyan lehetne más úton bibircsókhoz juttni?
2022. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!