Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy kis problemam szerver...

Van egy kis problemam szerver keszitesben. Minecraftban akarok letrehozni egy szerot 1.7.9 be. Hogy tudnam a hibat kijavitani?

Figyelt kérdés
Mindent megcsinaltam eddig ami a videoba mutatjak de amikor elinditom a server filet akkor az nemtolt be semmit csak uresen all. Mit kene tennem h elinduljon? :/
2014. máj. 1. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Aludni inkabb. Keso van.
2014. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom e remek valaszt
2014. máj. 1. 02:34
 3/5 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Szerintem próbálj egy másik verzióban szervert csinálni mert az 1.7.9 még fejlesztői módban van és lehet hogy azért nem megy. Egyébként hányszor csináltál már szervert, mert ha ez lenne az első akkor azt kell tudni hogy mindig több vidit nézz meg és minden bemutatott módszerrel próbáld meg megcsinálni. A vidik csak az első szervernél kell hogy segítsenek, utána inkább próbáld megérteni a szerver működési elvét és hogy mi miért éppen úgy van ahogy. Ha akarod akkor pontosan leírom hogy mit kell csinálnod de mivel minden gép más ezért nem biztos hogy nálad is menni fog. Ja és csak a bukkit szervernél tudok segíteni mert szerintem ez a legjobb bár a legbonyolultabb.


Írj vissza ha szeretnéd hogy pontosan leírjam mit kell csinálnod.

2014. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csao. koszi a segitseget. Mar egyszer csinaltam szerot egy regebbi verzioban azzal nemvolt semmi gond csak ez nemakar valamiert. de megprobalom eggyel regebbivel:)
2014. máj. 1. 18:00
 5/5 Hgfeusdj válasza:

Hello!


Na remélem sikerál. :D

2014. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!