Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta 4 után lesz még nagyobb...

A gta 4 után lesz még nagyobb szabásu gta rész? Pl sand andreas stories

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz, de ezen kívül szinte semmi konkrétumot nem tudunk. A [link] oldalon találhatsz egy-két hírt ami kapcsolódik a témához, és valószínű ki is hírezik ha van valami fejlemény.
2010. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösszi :D
2010. júl. 23. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lesz,nem is egy de egyik sem lesz olyan jó mint a GTA San Andreas.Annál jobbat sose fognak csinálni
2010. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csokimáz válasza:

Igazad van!

Szerintem is a San Andreas a legjobb!!

pontosan 4 napja tolom ujra reggeltöl estig és már 67% vagyok trainer és cheat nélkül!

Remélem lesz valami újj GTA!

2010. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
satlakozom a kommentelőkhöz. A San Andreas a legjobb! Remélem lesz még ilyen stílusú GTA. Imádom. És remélem még nagyobb városok lesznek.
2011. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem Vice City volta legjobb, hangulata, és történeti kidolgozottsága miatt. Másrészt jót játszottam vele régen multiban, meg single playerben is, Ocean Beach volt a kedvenc helyem, majd ezután 1 évre rá elutaztam Miamiba, Miami Beach en, és kishíján kiestem a kocsiból mikor megpillantottam a környéket, azt hittem megőrültem. Ez a kép fogadott: [link]

Szakasztott ugyanúgy néz ki -,-

[link]


Szóval nekem innentől kezdve Vice City az igazi :D

2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem meg a San Andreas
2011. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
10%
Biztos hog ylesz.. jön a GTA V nemsokára.. bár kitudja. Nekem a San Andreas nagyon nem nyerte el a tetszésemet. egyszerűen pocsék egy játék:D
2011. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Biztos hogy lesz,nem is egy de egyik sem lesz olyan jó mint a GTA San Andreas.Annál jobbat sose fognak csinálni"

Mondja már el valaki nekem mér van mindenki belebuzulva sanandreasba?Én szeretem a gtakat de a sanandreas sose tudot lekötni:(

2011. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: GTA VICE CITY 4 EVER!!
2011. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!