Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyobb összeget, gyors...

Nagyobb összeget, gyors haszonnal miben érdemes most megforgatni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Részvény
2011. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
konkrét ajánlás?
2011. szept. 25. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
befektetési tanácsot nem osztogatnak ingyen sajnos
2011. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linkoln válasza:

:D


Én mondanék, csak nem hiszem hogy pont egy magamfajta ember véleménye érdekelne.

Meg a felelősséget sem szeretem.

De egyébként az arany taknyol egy nagyot, viszont magában a világgazdasági pozíciójában egy fontos menedék.

Ezért sosem fog elértéktelenedni teljesen, ha meg mégis az nagyon lassú folyamat lesz.

Az emberek bíznak benne.

2 féle fázis van, amikor mindenki befektetget mert jólérzik magukat meg van miből, illetve amikor válság van és félnek, féltik a pénzüket.

Az utóbbi esetben menedékekbe fektetnek, pl svájcifrank, arany, japán jen.

Arany a legstabilabb áru ezek közül.

Az utóbbi években szépen felértékelődött az arany, ám most erősen esett.

És én abban bízok hogy esik is tovább.

Spekuláns vagyok, eléggé elemezgetem a gazdaságot, hihetetlen nehéz bölcs döntést hozni, főleg hosszú távra előre.

De így a kérdésedre válaszolva, én a helyedben kivárnék hátha leesik az arany mondjuk 1200USD/uncia árfolyamra.

A másik jókis befektetési tanácsom az ausztrál dollár lett volna.

Nemtudom hallottál e már a carry traderől, a lényege hogy vezsel ausztrál dollárt valami kis alapkamatu pénzért, pl usadollárért, és kapod a kamatok különbözetét.

megéri utána nézni, de kihangsúlyoom hogy már nem fektetnék bele.

Ha az arany valóban esik perpill, akkor az ausztrál valuta az követni fogja.

Ezt csak mondtam hogy érdemes figyelni.

Keress még pár érdekes dolgot és figyeld őket.

Nem kell neked állandóan befektetve tartani a pénzed, csak néha kell egy egy nagyon jó ötlet.

2012. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!