Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felsorolnátok olyan TOP-5 PC...

Felsorolnátok olyan TOP-5 PC játékokat, amelyek az elmúlt 15 évet tekintve etalonnak számítanak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég szubjektív, de a filmek esetében is szerintem van ilyen all-time lista amely tartalmazza a legsikeresebb/korszakalkotó filmeket.

Nos én a PC játékokra lennék kíváncsi, amelyek az elmúlt 15 évben hatalmas sikert értek el, nagy hatással voltak a játékiparra és nagyon magas értékeléseket kaptak mind újságírói, mind játékostársadalmi körökben és amelyeket mai fejjel is érdemes elővenni és nosztalgiázni velük.

Azért írtam 15 évet, mert a 2000-es évek eleji játékok grafikailag már tényleg elég elavultak, hiába sikerjátékról van szó és lehet élvezni (Mafia, Half-Life, Counter-Strike).



2020. febr. 23. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék 5-öt mondani, túl szűk ez a szám :D


29/F vagyok, szóval már a 90-es években gameltem, nekem ezek a legjobbak:


Mortal Kombatok

Street Fighterek

Max Payne részek

Carmageddon

Diablo részek

GTA részei

Resident Evil részei

DOOM részei

F.E.A.R. részei

Falloutok

Elder Scrollsok

Bioshock részei

Assassin's Creedek

Donkey Kong

Gyűrűk ura Mordor

stb.

2020. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezek 15 évnél öregebbek (jómagam kb. 25 éve játszom), azonban ezek még a mai napig szélesebb körben ismertek és játszottak, ugyanakkor még mindig szórakoztatóak és fejlesztik is a készségeket.


Counter-Strike


Warcraft 3


Age of Empires 2


Medieval 2 Total War


Heroes of Might and Magic 3


Pharaoh


Caesar 3


Quake 3 Arena


Call of Duty 2


Elder Scrolls 3: Morrowind


World of Warcraft


Grand Theft Auto: Vice City


Titan Quest


Diablo 2


Amit még ajánlok. Steamen mostanában egymás után jelennek meg a "remastered", "HD", "Anniversary", stb. címmel jelzett klasszikus játékok. Mivel egyértelműen van erre kereslet, a fejlesztő cégek nagyon sok régi, de sikeres címhez nyúlnak, amit vagy ilyen, vagy olyan módon kiadnak újra a ma elérhető technikai környezethez igazítva (pl. nagy felbontáson játszható, fut Windows 10-en, HD textúrák, stb.).


Keresgélj Steam áruház szűrőn "classic", "remastered" szavakkal, vagy pedig Guglizz rá olyan cikkekre, mint "anticipated game remakes" és hasonlók. Erről a témáról rengeteget lehetne írni.

2020. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és 32/F
2020. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még amit találtam Guglival. Itt van egy táblázat.


[link]

2020. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!