Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehet ez a retro játék?

Melyik lehet ez a retro játék?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban játszottam egy játékkal, ami az első komolyabb PC-s élményeim egyike volt. Mostanában sokszor eszembe jut, de sehogy sem tudom megtalálni.

Nagyon kevés emlékem van róla és azok is elég haloványak, de leírom, hátha valaki mégis csak tudja:

Szerintem a 90' évek vége felé vagy a 2000' évek elején készülhetett, FPS kaland játék.

Valami templom féleségben(is) játszódik, vannak benne csapdák és pajzsos bennszülöttek, talán maják(?), lehet velük harcolni (a rugdosás maradt meg nagyon, attól messzire repültek) :D

Van benne egy boss is, ami talán kőből vagy aranyból van, ahogy beérünk egy nagy terembe életre kel.

Ennél több sajnos nem jut az eszembe.

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki leírja a játék nevét.



2020. febr. 26. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, ez az, hálásan köszönöm! :)
2020. febr. 26. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szívesen :D
2020. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!