Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft, mit, merre, hogyan?

Airsoft, mit, merre, hogyan?

Figyelt kérdés

Tisztelt válaszolni kívánók!


18 éves vagyok, nagyon érdekel az Egyesült Államok haditechnikája-és gazdasága. Fegyverek, működésük. Most elkezdett jobban érdekelni az Airsoft világa és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, ha lehet természetesen.

1) Mit rejt magában pontosan az a szó, hogy Hop-Up, hogyan lehet állítani, mire való?

2) A játékok előtti krónozás, pontosan hogyan működik, és miként lehet szabályozni az FPS számot, hogy megfelelő legyen.

3) Milyen BB való a fegyverekbe? El lehet különíteni őket, ez amolyan fegyver függő, vagy milyen fajta van előrírva szabály szerint. Avagy ezt a szervező írja elő.

4) Egyedül megérné-e belevágni, ugyanis nincsen se ismerősöm, se barátom aki űzné ezt a hobbit/sportot.

5) Illetve fegyvervásárlás, játéktapasztalat nélkül mennyire ajánlott/nem ajánlott. Sisak/Maszk/Védőszemüvegen kívül megfelelő ruházatom van, taktikai bakancs, Thermo Camo felső így nyárra kiválló, Nadrág is van.

Utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy mennyire gyakori a fegyverbérlési lehetőség játékok elején. És hogy ez is szervező függő-e.


Az építő válaszokat köszönöm!

További szép napot!



2020. febr. 27. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi voltunk játszani olyan pályán ahol adják a helyet és bérelhetsz ott fegyvert. Sima szabadidő ruhába játszottunk, meg persze szemüveg, arcmaszk.


Egyedül nem éri meg bele vágni, max ha meg tudsz ismerkedni olyan emberekkel akik járnak játszani.


Egyik ismerősöm jár ilyen szervezett meccsekre játszani, de ott mindenkinek saját komoly arzenálja van, és eleve olyan emberek járnak oda, nincs bérlés.

2020. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. https://www.youtube.com/watch?v=2qP6rQzjdeY&t=4s

2. Erre én sem tudom a választ.

3. Pisztolyba 0.2g , karabélyba 0.23g-0.25g, sniperbe 0.28g-0.30g

4. Én is épp ezt teszem :(

5. Az első az, hogy menj el 2-3 gyakorlójátékra fegyverbérléssel. Ha van rá lehetőség és nem nagyon tudod, hogy milyen fegyvert szeretnél, lehetőleg próbálj ki minél többet a bérfegyverek közül. Beszélj a tapasztaltabb emberekkel, nyugodtan kérj tőlük tanácsot. Utána meglesz a kellő tapasztalatod. Maszkot egyébként adnak a bérfegyver mellé.

5+1. Gyakori a fegyverbérlés, de általában az eseménynél ki van írva, hogy van-e rá lehetőség.


Remélem minimálisan tudtam szolgálni valamennyi információval. Olvass sokat a témában, sok magyar blogoldalon vannak kezdőknek szóló cikkek!

2020. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, sokat segítettél :)
2020. márc. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!