Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft-ozásra való elektromos...

Airsoft-ozásra való elektromos gépfegyverhez kell engedély?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hol kell ezt bejelenteni? És kb. mennyibe kerül az engedélyeztetés?

2019. ápr. 18. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ez nem fegyver, sokkal inkább játék. Felnőtteknek való játék.
2019. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá. Gázoshoz sem egyébként ha határokon belül mozog, azt pedig onnan tudod, hogy ismertebb normális helyről rendeled/veszed. Sok esetben adnak a fegyverhez egy igazoló papírt is, de az se gáz ha nincs ilyened, bár azt mondjuk ajánlom, hogy tudd igazolni honnan vetted, mert onnantól rád nem igazán hárul felelősség ha véletlen oda kerül a sor hogy bemérik a fegyvert, hiszen ez a cég feladata, hogy bemérjen minden fegyvert.(de ez nem nagyon fog megtörténni ha csak nem provokálod a rendőrt).

Arra figyeljl, ha szállítod ne legyen szem előtt, tár nem lehet a fegyverben, és ha igazoltatnak mindenképpen jelezd, hogy egy airsoft fegyver van éppen nálad.

Ennyit kell tudnod :D

2019. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, én senkit nem provokálok, tisztes ember vagyok, csak hobbiból lenne! Amúgy az AirsoftAbc.com-ra gondoltam, ott szinte minden ilyen "cucc" megtalálható, korábban már rendeltem tőlük egy védőmaszkot, most pedig konkrétabban egy Cyma CM042A AK47 típusú fegyverről lenne szó! Esetleg máshonnét lenne hasonló árban jobb?
2019. ápr. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!