Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játssza "hagyományos"...

Ki játssza "hagyományos" módon a Honfoglalót közületek, azaz nem "csal" - vagyis használ mindenféle segítséget, hanem a tudására támaszkodva játszik?

Figyelt kérdés

Én 2003-2004 környékén találkoztam a játékkal először és imádtam is játszani vele (kicsit a Legyen Ön is Milliomos-ra hajazott, ami ebben az időben ment a TV-ben Vágó Istvánnal, és amit imádtunk nézni az egész családdal közösen együtt este a TV előtt ülve és közösen tippelgettük a válaszokat) egészen addig, amíg nem vezették be ezt a freemium-RPG vonalat mindenféle kisegítő lehetőségekkel (magyarul csalással) amivel azokat a játékosokat juttaták igazságtalan előnybe, akiknek fele akkora tudásuk sincs mint azoknak, akik tényleg csak az "agy torna" öröméért, és a saját tudásuk teszteléséért játszák a játékot, nem pedig azért, hogy mindenféle ilyen-olyan hülye kitüntetéseket, XP-t meg olyan extra tartalmakat szerezzenek, amelyeknek segítségével igazságtalan előnyre tesznek szert (magyarul nem az agyukat használják, hanem a pénztárcájukat). Ezzel pedig a készítők gyakorlatilag megölték a játék lelkét.


Emiatt jómagam már nem is szeretek játszani vele, inkább megyek a Junior szobába, mert ott mivel nincsen tét, ezért legalább senki nem akar "segítőt" használni (magyarul csalni) és így legalább megmaradt a régi feeling. Viszont ezáltal még kiábrándítóbb lett az egész játék (legalábbis számomra).


2020. febr. 28. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem a segítségeket,pénzért nem is vennék.Segítséget akkor használok,mikor az ellenfél tök pontosan tudja a válaszokat,azért az már gyanús,hogy segítséggel tudja a választ.
2020. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is akkor játszottam először, de nem is a csalók zavartak annyira, inkább az, hogy akinek a tudásszintje minimálisan meghaladta a negyedik általánosban elvártat, arra rögtön rámondták, hogy biztos csal. Ha vannak olyan szobák, ahol ezek nincsenek jelen, szívesen visszamennék.
2020. febr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem használok segítséget, épp ezért nem is játszok már vele. Tönkretették, ahogy te is írtad. Szánalmas amit a fejlesztők műveltek.
2020. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!