Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha törlök egy játékot a DLC-t...

Ha törlök egy játékot a DLC-t elvesztem?!

Figyelt kérdés

Helyet kéne csináljak a PS4-emen de vannak bizonyos játékok, amikhez vettem DLC tartalmakat. Arról félek, hogy ha törlöm a játékot, akkor vele együtt a DLC-k is törlődnek.


Valós a félelmem?!



2020. márc. 6. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Miért? Nincs meg hozzá a lemez? Vagy mi? Csak nem olyan botor voltál, hogy digitálisan vásároltál tartalmat, valós adathordozó helyett? Gratulálok!
2020. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kizárólag jogtiszta játékaim vannak, de még soha nem töröltem egy játékot sem a konzolról. Nem tudom, hogy a DLC, hogy kapcsolódik magához a játékhoz (gondolom nem a lemezre írja fel magát miután letöltöttem a store-ból) így nem tudom, hogy ha törlöm a játékot akkor a DLC-vel mi történik.


Mikor vissza telepítem a játékot a DLC csak úgy hip-hop ott terem?!

2020. márc. 6. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha megvetted az már utána ott is marad fiókodban. Csak annyi hogy játék mellett még ezt is le kell töltse a ps4-ed majd ha újra telepíted az adott játékot. Ez max plusz 1-2 perc lesz dlc méretétől függően. Ha lemezes példányon van a dlc akkor pedig lemezről kell újra telepítened. Tehát ne félj nem vesznek el, csak újra kell telepíteni/letölteni őket a játék mellett.
2020. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, végre valaki megírta! :)


Köszönöm szépen!

Megnyugtattál.

2020. márc. 6. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy törlődnek. De ha megint letöltöd az alapjátékot, akkor ugyanúgy letöldöd megint hozzá a dlc-t is, és kész.
2020. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, ne írj már hülyeséget, ha megvette az accounthoz kötődik, onnantól kezdve azon az accounton megmarad, akár másik gépen belépve is, ha az alapjáték lemezes, akkor a lemezt betéve szépen tölti le hozzá a DLC-ket, ilyen egyszerű.
2020. márc. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az első egy idióta

bármikor vissza tudsz tenni egy programot, témát, bármit, így a dlc-ket is

a mentések külön vannak, ha törölsz egy játékot attól még megmaradnak, ha valamelyik mentés végleg nem kell, azt külön kell törölni

a mentéseket usbn keresztül is le tudod archiválni mondjuk egy pendrivra

2020. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!