Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki a Crossing...

Játszik valaki a Crossing Void-dal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó ideje már Crossing Void-ozunk a barátnőmmel, és azt hiszem, hogy már eljutottunk arra a szintre, hogy nem számítunk kezdőnek. Így aztán szeretnénk egy rendes céhhez csatlakozni. Nem akarunk azért annyira kompetitíven sem játszani, csak arra fel mondom, hogy azért nem hoznánk szégyenbe egy céhet sem. :D De a hangsúly mégis a közösségen lenne, szóval azt szeretném kérdezni, hogy ismertek esetleg magyar céheket, ahova csatlakozhatnánk? Én 66-os szintű vagyok, barátnőm meg 55-ös. Előre is köszi a válaszokat! :D

2020. márc. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ez milyen platform?
2020. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Android.
2020. márc. 14. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, te Magyarországon élsz? csak mert nekem ezt a játékot nem engedi letölteni, ha Magyarországon élsz akkor elmondod hogyan lehet letölteni?
2020. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, Magyarországon. Valószínűleg azért nem engedi, mert gacha játék, tehát vannak benne mikrotranzakciók(nincs rá szükség, anélkül is tökéletesen élvezhető és lehet fejlődni). Ugyanez igaz az iOS verzióra is, szóval az sem elérhető nálunk.


Androidra viszont itt letölthető:

[link]


Ez csak az indítófájl kb, szóval a többit majd utána tölti le. De akkor már nem számít, hogy melyik országban tartózkodsz. Ezért szeretem jobban az Androidot többek között, mert ott nem szívatnak annyit az alkalmazásokkal, mivel fent van más oldalon is. :D

2020. márc. 16. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!