Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell végigvinni a...

Hogyan kell végigvinni a Terrariat?

Figyelt kérdés
Mindig belekezdek, és bányászgatok, építgetek...de valahogy soha nem jutok el odáig, hogy legyőzzem a bossokat. Nincsenek jó itemjeim. Gyakran meghalok. Nem értem, hogyan lehetséges olyan speedrunokat csinálni, mint amiket youtuben nézek. Hogyan szerezzek jó itemeket? Lehet, hogy expert módban kellene világot csinálnom? Ott nagyobb az esély menőbb itemekre. És mekkora világot lenne érdemes csinálnom, kicsit vagy inkább nagyobbat? Eddig összesen 3 bosst tudtam legyőzni. Az is 6 órányi játékidőbe tellett. Az Eye of Cthulu, a Queenbeet és a Wall of Flesht. Szóval milyen tippekkel tudnátok szolgálni? Ti is várjátok már a Journey's End updatet? Nektek sikerült már megölni az összes bosst? Hány órába tellett? Én úgy érzem nagyon lassan haladok. 6 órába tellett az, ami másnak 20-30 percbe.

#Terraria #végigjátszás #Wall of Flesh #moonlord #journeys end #terraria 1.3.4
2020. márc. 21. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindent meg akarsz csinálni, olyan 14-15 óra. Ha csak rohanni akarsz, akkor 12-14 perc alatt is megy https://www.youtube.com/watch?v=IXOy_RUzq5A
2020. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Bossokhoz általában ranger, vagyis távolsági fegyverek kellenek. Az eye of chutuluhoz pl jó az enchanted boomerang vagy egy jobb íj, mondjuk tüzes nyilakkal, aztán a következő boss az eater of world, ahhoz mondjuk demonite balta jó, aztán jön a skeletron majd a wall of flesh, mindkettőhöz jók a molten cuccok, fegyvernek molten fury vagy minishark. Az is fontos, hogy növeld az életedet a kristályokkal. Fontos még találni Band of regenerationt, cipőt ami gyorsít, potikat készíteni. A bossok legyőzési sorrendjét érdemes betartani, ha nem tudod valamelyiket legyőzni kérdezz nyugodtan engem
2020. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!