Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alien vs Predator 2010-es...

Alien vs Predator 2010-es miért crashel ki?

Figyelt kérdés

Bármelyik kampányt viszem, van egy bizonyos pont ahonnan nem lehet továbbjutni egyszerűen mert az avp.exe leáll.


NEten nem találtam megoldást, csak ugyanazt a problémát mindenkinek ugyanott.


Például: Marine kampány. A clubban kell kinyírni pár xenomorphot, aztán beszállni a liftbe. amint beszállok a liftbe, bezárul az ajtó és kilép a játék.


Van valakinek valami megoldása rá? Előre is köszönöm!


2020. márc. 22. 17:20
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


nem irtal rendszert, ilyen termeszetes hogy win10 van mindenkinek?

se azt hogy legutolso patch fent van e, mar ha vannak hozza frissitesek mert nem tudom, de minden mas jateknal ezek megoldjak a crashokat

2020. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win 7 van nekem. És a youtube videót láttam, de nem használ. Ugyan akkor találtam rá végül megoldást.

Köszönöm szépen a válaszod.


Nem volt egyszerű kikutatni, de hál' istennek találtam egy úriembert aki rájött mi a gond és orvosolta.

Aki hasonló problémával küzd annak itt a viszonylag univerzális megoldás:


[link]



Itt leír mindent!


Aki esetleg nemtud angolul:


Letöltöd a zip fájlt.


"Update" mappából átmásolod a játék főkönyvtárába a dolgokat. (A Biztonság kedvéért a kicserélendő fájlokról csinálj biztonsági mentést!)


Aztán a "Cracks" mappában a "LumaCEG+SKIDROW" almappát megnyitod és szintén átmásolod a fájlokat a játék főkönyvtárába.


Majd az AvP vagy AvP_DX11 exe-vel (kompatibilis módban, adminisztrátori jogokkal) elindítod és elvileg működik. (Nálam megoldotta a problémát WIN 7-en)


Remélem segítettem valakinek. Jó szórakozást!

2020. márc. 22. 18:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés.: A 4. kommentben van a link a zip fájlhoz.
2020. márc. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!