Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanában mivel játszanak a...

Mostanában mivel játszanak a miecraftozó emberek?

Figyelt kérdés
Annó kb 8 évvel ezelőtt nagyon szerettem mestermc-vel játszani, különböző szerverein. Most ennyi idő után szeretnék újra egy jó szervert használni, ami hasonló, mint a mestermc, akik most minecraftoznak, ők hogyan játszanak? vagy mit ajánlotok, hogyan játszak?

2020. márc. 23. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A mai napig vannak komoly szerverek mini játékokkal, telek rendszerrel, sok egyéb mással, viszont ehhez eredeti játék kell. Lássuk be, egyszerűbb a szolgáltatónak is, ha trollkodsz kapsz egy bant és megint veheted meg a játékot, ennek messze nagyobb visszatartó ereje van, minthogy bezárod a klienst és új névvel újraindítod.
2020. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Rengeteget fejlődött a játék azóta. Megéri egy sima survivalt csinálni, annyira jók az új frissítések az 1.13 óta (most fog kijönni az 1.17). Letöltheted a tlaunchert, és láthatod a frissítéseket. De amúgy ha megveszed az eredetit, akkor játszhatsz a hypixelen. Ahhoz képest az mmc semmi.
2020. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a FyreMC-t szeretem. Szerintem ezt próbáld te is.
2021. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg az eredetit azon vannak minőségi szerverek és modok
2021. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!