Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en hogyan kehet játékot...

Steam-en hogyan kehet játékot megosztani?

Figyelt kérdés

A faterom megvette nekem a GTA 5-öt de az ő steam profiljával. Nekem is van de ezt elfelejtette. Na de ez most mind1.

A LÉNYEG:

Egy gépen van a steam és a fiókjaink is ugyanazon a pc-n vannak bejelentkeztetve. Valaki segít h h kell megosztani a játékot az Ő profiljáról úgy h ÉN is tudjak vele játszani?



2020. márc. 30. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Családi megosztást kell bekapcsolni. Egy időben viszont csak egy ember játszhat a fiókban. Egyes online játékok pedig nem működnek benne:

[link]

2020. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem be van kapcsolva a családi megosztás mindkét profilnál. Ha az enyémmel akarok GTA-t játtszani akkor azt írja ki h vegyem meg. Ha viszont a faterével akkor meg enged játtszani a steam. EZ ÍGY MIII? VALAKI SEGÍTSEN!!! Amugy köszi #1 segítettél egy kicsit.
2020. márc. 30. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak játékok, amire nem vonatkozik a családi megosztás. Azt írják, hogy nem lehet a játékot családi megosztásban használni, mivel nem csak a Steamnek kell futnia, hanem a Social Club kliensnek is, azt pedig nem lehet egyik gépről a másikra közvetíteni:

[link]


Mindenhol azt írják, hogy nem lehet:

[link]

[link]


Meg kell venni a te fiókodra is, vagy pedig át kell jelentkezned az ő fiókjába, ha a gépeden akarsz játszani, vagy az ő gépéhez kell átülni.

2020. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Uuufff. Kaki helyzet de hát ha földhöz vágom magam és hisztizek akkor se lehet más úgyhogy ok szerintem megveszem. Köszi nagyon sokat segítettél :) Várjatok még EGY kérdés! Én nagyjából csak GTA online-t akarok a story mód annyira nem lényeges. Ahhoz hogy tudjak az online-al játtszani ahhoz meg kell vennem az alap játékot is?
2020. márc. 30. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs külön alap és online játék. Van a GTA 5, ami egy darab játék. Ezt ha elindítod akkor van a sztori mód, vagy az online mód, és azt játszod amelyiket akarod. Annyi megkötése van az Online-nak, hogy a kezdéshez a sztori módban a prológust végig kell játszani, mert csak utána tölti be a világot és kezdhető a szabad játékmenet.
2020. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nekem nem. Ugye betölti a játékot és ott van allul h online v story mode egyszer ranyomtam az online ra es elkezdte tolteni de aztan azt irta ki h ez a jatek nem rendelkezik onlin al

En mar az egesz story modot kivittem

2020. ápr. 1. 07:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen üzenetet legfeljebb konzolon kapsz, ha lejárt a multiplayert lehetővé tevő előfizetésed (PS Plus vagy XBOX Live Gold). A játéknak nincs olyan kiadása, hogy csak online van benne, vagy csak sztori. Talán még tört játéknál, mert ott nem lehet online-ra csatlakozni.
2020. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a képet most készítettem.

2020. ápr. 1. 12:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem publikus a link.
2020. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt írja h (idézem)


ALERT

You are attempting to access GTA Online servers with an altered version of the game.

Return to Grand Theft Auto V

2020. ápr. 1. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!