Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en hogyan kehet játékot...

Steam-en hogyan kehet játékot megosztani?

Figyelt kérdés

A faterom megvette nekem a GTA 5-öt de az ő steam profiljával. Nekem is van de ezt elfelejtette. Na de ez most mind1.

A LÉNYEG:

Egy gépen van a steam és a fiókjaink is ugyanazon a pc-n vannak bejelentkeztetve. Valaki segít h h kell megosztani a játékot az Ő profiljáról úgy h ÉN is tudjak vele játszani?



2020. márc. 30. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert modolt a játékod. Nem léphetsz fel Online-ra mert bannolni fognak és akkor tényleg újra meg kell venni.
2020. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az azert lehet mert a rage plugin hook telepítve van és be van rakva a gta mappába de most toroltem az osszes fajlt ami a rage plugin hook hoz kapcsolodik
2020. ápr. 1. 14:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Így jártál
2020. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja azóta már játszok boldogan! Nektek hála🙂!! Aki akar friendelni írjon ptivátba!🙂
2020. ápr. 9. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!