Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet interneten csináltatni...

Lehet interneten csináltatni saját akciófigurát?

Figyelt kérdés
Hogy megadsz egy személyt képen írsz méreteket, és megcsinálják. Szulinapra kellene mint egy játék baba szeruségre gondolok

2020. ápr. 3. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lehet, mert 1-2 youtubernel lattam mostanaban, hogy sajat magukat aruljak ilyen kis muanyag figura formajaban. Anime stilusu, nem jut eszembe a ceg neve akik csinaljak, de biztos van olyan ceg, aki megcsinalja realisztikus stilusban is, ha az kell. Linket nem tudok neked, en is csak a Google-n allnek neki keresgelni, ezt te is megteheted.

Viszont annyi tipp, hogy kulfoldi ceget nagyobb esellyel fogsz talalni, igy en angolul keresnek.

2020. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

@12:23



Csak azok valószínűleg tömeggyártásra gyártanak, vagy ha egyszeri elkészítés, akkor valami nagyon borsos árat kérnek el érte.

2020. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 Ez mondjuk igaz. De abbol kiindulva, hogy tudsz egyedi bogret, polot stb rendelni, akkor lehet figurat is lehet, mondjuk ugy, hogy van egy sablon figura, amire ugye csak a festest kell ranyomi, tehat ha a szemely hosszu, barna haju es mondjuk altalaban farmerben meg fekete poloban van es kek szemu... akkor egy ilyet nem tart semeddig egy darabot elkesziteni es a nyakaba akasztani egy cetlit csomagolasnal, hogy Horvath Rozi. Mert ezeknek a YT-ereknek is kb pont annyira hasonlitanak a figuraik sajat magukra, hogy stimmel a hajszin meg a szem, meg max van szakalla annak aki olyan.

Mindenesetre egy keresest szerintem meger a dolog, aztan maximum nem talal semmit a kerdezo.

2020. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kerestem oldalon de sehol nem talaltam ilyen oldalt
2020. ápr. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!