Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért cserélnek le mindig...

Miért cserélnek le mindig fifa 20ban? Csináltam egy saját karaktert, mindent feltoltam maximumra, és még ígyis 60. perc körül lecserélnek eredménytől függetlenül.

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik csapatban vagy?
2019. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Manchester unitedban.
2019. dec. 20. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor azért, mert a United nagyobb csapat, mint pl. a Wolverhampton, ahol az én karakterem játszik. Nem nagyon cserélik le, csak ha fáradt, vagy valamit nagyon rosszul csinált. Azt javaslom, menj el kölcsönbe fejlődni és ha visszatersz Manchesterbe, és plusz lősz pár gólt, vagy adsz gólpasszt, már lehet hogy alapember leszel. 👊 Hajrá!
2019. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*visszatérsz
2019. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbálom, hátha beválik. 🙂
2020. jan. 8. 18:39
 6/6 anonim válasza:
A másik, hogy akármilyen jó a játékosod, akkor is függ a meccsben lévő teljesítménytől. Ha rúgsz gólokat nem fognak lecserélni.
2020. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!