Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostmár nem lehet ingyen...

Mostmár nem lehet ingyen V-bucks-ot szerezni a Fortnite-ban?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el játszani barátnőmmel a Fortnite-al és eddig összesen 100 v-bucksot kaptunk úgy, hogy én 30 ő pedig 38as szintű. A videók amiket láttunk a v-buck szerzésről már régebbiek, mostmár nem is lehet ingyen farmolni? Csak, ha fizetünk érte?

2020. ápr. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már egy ideje játszok a játékkal, de nem hallottam róla egyszer sem, hogy ingyen lehetett volna v-bucksot farmolni. A Save the World kiegészítőben lehet v-bucksot farmolni ingyen, de ahhoz több ezer forintért meg kell venni azt a kiegészítőt, így nem mondanám teljesen ingyenesnek. A battle passban lehet ingyen 200 v-bucksot szerezni egy season alatt, de az eléggé kevésnek számít. A v-bucksot akartok szerezni/farmolni, szerintem érdemes lenne megvenni a battle passt, mert abból egy season alatt 1500 v-bucksot kaptok, így abból meg tudnátok venni a következő battle passt is (950 v-bucks az ára), és így 550 v-bucks a profit. Idővel így sokat össze lehet farmolni, igazából én is így csinálom. De a Save the World-ból is lehet gyüjtögetni v-bucksot.
2020. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még kiegészítve a válaszom: lehet külön is venni v-bucksot de azok is több ezer forintba kerülnek. Ezt játékon belül is megtehetitek.
2020. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Seasononként 300 V Bucksot tudsz ingyenes szerezni maximum.
2020. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem maradtatok le semmiről, soha nem osztogatták ingyen a v-bucksot
2020. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!