Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2 cheatek?

Call of Duty 2 cheatek?

Figyelt kérdés

Van néhány cheat amit nem ismerek illetve nem tudom, hogy miről lehet őket felismerni. Segítenétek ebben?


Mi az a clipping? Ez az amikor egy lövés duplát sebez?

Vagy valami ilyen?



Milyen a silent aimbot és a silent wh? (már ha van ilyen)



Mi az a macro pontosan? Miről lehet felismerni?



Illetve ha tudtok még cheateket akkor leírhatjátok nyugodtan azt is :)

De fontos, hogy leírd, hogy miről lehet felismerni.

Nyilván nem a wh-ra meg az aimbotra vagyok kíváncsi első sorba.



2020. ápr. 6. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem csalni akarok nyugi, hanem admin vagyok egy szervernem, és volt egy csávó akire mindenki panaszkodott, hogy clippel... de nem tom mi az :/
2020. ápr. 22. 12:08
 2/4 ganjamanya ***** válasza:

A clippelés az mikor pl toujaneon a keringő fedezék mögött fekszik. Kihajol lő és vissza fekszik. Ezt olyan gyorsan csinálja hogy akire lő az nem látja. Silent wh tudtommal nincs. Silent aim az olyan aim ami csak kicsit segít rá hogy ne legyen feltűnő.


A macrot konfig fájlban lehet babrálni. Ezzel a cuccal a fél automata fegyvereket automataként lehet használni. Pl garand


Mi a szerver ipje? :D

2020. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ip-t mindjárt írom a neve /SPARTA/ TDM Toujane
2020. aug. 28. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:

54.37.245.195:28962

parancsolj

2020. aug. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!