Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a CoD Modern...

Megéri megvenni a CoD Modern Warfare-t jelenleg? Több lenn

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert már egy fél év eltelt a megjelenése óta, és hamarosan jön úgyis az új CoD, és akk majd oda mennek a játékosok, és majd a szervereken többet kell várni játékosokra. Amugy is csak a multiplay-erért venném meg, mert ha csak single kéne, azt le tudnám ugye torrentezni. A Warzone-t már letöltöttem, játszom is, bejön, a Modern Warfare is ugyanilyen, csak tdm, meg dm meg ilyenek vannak benne. Tehát megéri igy megvenni, hogy már közeleg a kövi cod, és játszom a warzone-t is? Mondjuk még le is van árazva...

2020. ápr. 4. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
A Hív a kötelesség felújított változatára gondolsz? Mert nem mennek oda a játékosok, mindenki a Hív a kötelesség - Háborús övezettel játszik, mert az ingyenes.
2020. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaja ezért is kérdeztem, hogy vannak-e még játékosok (amugy mért fordítod le magyarra? most az angoltudásoddal villogsz vagy mivan?)
2020. ápr. 4. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Mivel ez lesz a hivatalos magyar címe, mikor megkapja a teljes magyar lokalizációt! Hív a kötelesség. Amúgy ja, mindenki megy át ingyenesre.
2020. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy kap majd magyar nyelvet, de sztem mindenki marad a call of duty megnevezésnél, hidd el
2020. ápr. 4. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Miért maradna? Az influk meg lesznek fizetve, hogy magyarul adják meg a címet, a keresőmotorok magyarul fogják megtalálni... nincs ezzel semmi baj, hogy magyar, hiszen jól fordították, pont ezt jelenti.
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanád, mégis honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy magyar lokalizációt kap és lefordításra kerül a játék címe? Baromi unalmas, hogy minden Call of Duty kérdéshez ezt odaböfögöd.
2020. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most hogy mondod, tényleg láttam már ilyen magyar lokalizációs hozzászólást. Akk csak egy sima troll...
2020. ápr. 5. 01:59
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7-es. Bocs, hogy belevau, de én pl. ismerek olyat, aki a magyar változaton dolgozik és igen, magyarra fordítják a címet, mivel a hivatalos magyar jogszabályok szerint nem készülhet el máshogy. Egy hülye szivárogtatás miatt került ki, hogy több ország saját lokalizációt kap, skinekkel stb, törlik is mindenhonnan az infokat.
2020. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Ne hazudj, nincs ilyen jogszabály. Linkeld be ide szépen a törvénytárból, akkor elhiszem. Persze mindketten tudjuk, hogy csak kamuzol, úgyhogy ez nem fog megtörténni.
2020. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legutóbbi pár CoD epizód erősen megosztó volt, de ez masszívan sikeres és népszerű, szerintem nem fog egy év alatt kihalni, főleg a crossplay lehetőség miatt. A Black Ops 4 után eldöntöttem, hogy Treyarch játékért én még egyszer nem fizetek, úgyhogy én biztosan maradok még egy évig a Modern Warfare-nél.
2020. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!