Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3-ban hogy érdemes...

A Witcher 3-ban hogy érdemes haladni?

Figyelt kérdés
Kezdjük witcher/mellék küldetésekkel,hogy minél több szintet lépjünk?Vagy párhuzamosan a fő küldetéssel haladjunk? Hogy a legjobb pénzhez jutni? A Witcher 2 utan(azt kijátszottam)a 3 valami elképesztő. El lehet benne merűlni rendesen!Hogy célszerű csinálni hogy minél jobban adja a tapasztalati pontokat/pénzt?

2020. ápr. 8. 23:49
 1/5 anonim válasza:
Érdemes minél több mellékküldetést megcsinálni mert én abba a hibába estem, hogy 16 os szinten mentem Kaer Morhen-be. És ott azért beletört a bicskám a dolgokba. Szóval szerintem fejleszd fel magad melléküldetésekkel. Szerezz job cuccokat és közbe közbe haladj a fő story szállal is.
2020. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Még arra volnék kíváncsi, a felszerelési tárgyak tulajdonságai nál a végén mik azok a pici zöld nyilak felfelé, és a piros lefelé. A javításra rájöttem már...
2020. ápr. 9. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:
a jelenlegi felszerelésedhez képest jobb vagy rosszabb.
2020. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért is érdemes előbb kivinni a mellékküldetéseket,mert van olyan ami eltűnik ha egy bizonyos főküldit megcsinálsz. Plusz olyan is van ami fontos a világ alakulása szempontjából.

Értelemszerűen ha túl magas a szint akkor fejlődj még a főküldikkel/szörnymegbízásokkal/kincsvadászatokkal csak vigyázz nehogy túlhaladj a mellékküldiken. Érdemes serényen menteni.

2020. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!