Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 12 évesen érdemes elkezdeni...

12 évesen érdemes elkezdeni Witcher 3-al játszani?

Figyelt kérdés
A könyveket imádtam és nagyon megfogott ez a felnőttes világ, ez a reális megközelítés.

2018. márc. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Végül is, a szex jelenetek jól ki vannak takarva (12 évesen gondolom már láttál női mellet), szóval miért ne.


Jó játék, szerintem nyugodtan neki állhatsz, max utána olvasol hol vannak ezek a felnőtt jelenetek és akkor csinálod azokat a küldiket mikor egyedül vagy :)

2018. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a könyveket olvastad, akkor nyugodtan
2018. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
WoW, srácok :D Őszinte leszek: Olyan válaszokra számítottam, hogy "Hülyegyerek, az egy 18+-os játék, takarodjál vissza Super Marioval szenvedni!" de ehelyett kettő értelmes válasz jött. Ment a zöld pacsi!
2018. márc. 22. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján értelmes srácnak tűnsz. Én nyáron töltöm a 17-et, és tavaly/idén télen kezdtem el tolni a witcher 3-at, és eszembe nem jutna ezért várni még pár évet. :D Bár te azért fiatalabb vagy, de ha olvastad a könyveket akkor nem biztos, hogy baj ha most kezded a w3-at. A last wish is elég érdekesen indul, ha tudod mire gondolok :D Én úgy hiszem az ember érettségét nem a kora határozza meg. A w3 a legjobb a szériában, de ha nagyon tetszettek a könyvek, akkor az első részt is meleg szívvel tudom ajánlani. Bár abban több a kufirc, de gyakorlatilag csak gyűjthető kártyák formájában van a játékban meztelenség. Az atmoszféra nagyon odaver és van magyar szinkron is, ami nekem nagyon nagy volt. Elképeztően jó érzés, ha egy játékban az anyanyelveden szólítanak meg, bár van néhány rosszul eltalált hang, de az angolnál így is jobb, bár azt mondják a lengyel a best. Bár a harcrendszer kissé nehézkes, én élveztem. Engem az a játék vezetett be igazán ebbe a világba. Azok a zenék.. A látványvilágot nem a jó grafika, hanem az az atmoszférikus elrendezés és a zenék teszik emlékezetessé. Bár maga a grafika csúnyán öregszik, de vannak szép effectjei (tükröződően tiszta padlókő) (a 2. részt is próbáltam, de anno a gépem is gyenge volt hozzá, és nekem sem jött be túlzottan a játék.)
2018. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Annyival egészíteném ki, hogy a w2 anno nekem a magyar nyelv hiánya miatt nem tetszett legfőképpen. (Aminek oka egyértelműen a kalózverzió volt. De azóta ingyen hozzá jutottam egy GOG-os verzióhoz, így lehet, hogy adok neki majd esélyt :D )
2018. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyet is kijátszottam, de a kettőnek már nem mertem nekiállni (nem tudom miért :D) A last wish eleje pedig... Egyedül én nem pirultam az osztályból.
2018. ápr. 1. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es, azért 12 és 17 közt elég erős különbségek vannak, persze ma már 12 évesen is kb ugyanannyira érett mint 17 évesen..

Szóval igen.

2018. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!