Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA - Vice City nem indul el...

GTA - Vice City nem indul el Windows 10-en. Valakinek van ötlete illetve javaslata? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Gta Vice Cityvel szerettem volna játszani, egy kis retro feelingként. Azonban windows 10-en nem akar elindulni, folyamatosan hibaüzenetet dob fel, hogy "cannot find 640x480 video mode." Steames verzió, vásároltam, nem kalózkodás :D Illetve végigpróbáltam mindent, a kompatibilitást megpróbáltam az összes windowssal - vista, xp, 98 stb. szóval az összes lehetőség. Telepítettem a silent patchet amivel végül elindult, de iszonyúan laggolt. A képernyőbeállításokat pedig nem tudtam levenni 1366x768-ról, és ezt pár alkalommal megismételte majd azóta a játék sem indul el, de már hibaüzenetet sem ír, egyszerűen csak 2-3 mp-el a kezdőképernyő után kidob. Valamilyen ötlet, illetve valakinek hasonló probléma? Előre is köszönöm a választ! :)



2020. ápr. 9. 09:25
 1/7 MolotovPunk ***** válasza:
62%
GTA Vice City elég régi játék,nekem is meg van,régiségéből adódóan szerintem az inkább Windows 7-re való játék.Azon tökéletesen működik.Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem Win10-en nem fog elindulni.
2020. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MolotovPunk ***** válasza:
53%
Windows XP viszi még el.
2020. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesóm gépén Windows 8.1 Pro van, simán elindul. Nekem Windows 10 van és azon is megy xd nem OP függő. Próbáld ki inkább letölteni, ne a Steam-eset használd. Nekem is TPB-ről van meg nCore-ról és hibátlanul fut.
2020. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 dolog ami még eszembe jutott: Majd tölts le hozzá másik cracket, valamint úgy indítsd, hogy jobb klikk a játék ikonjára és "Futtatás rendszergazdaként".
2020. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Halihóó, nekem is win10van és tökéletesen működik.

Esetleg nincs bekapcsolva a direct play és amiatt lehet ilyen probléma.


Itt ez a vidi itt látod, hogyan kell bekapcsolni:

https://www.youtube.com/watch?v=LqsSOMQxaiQ&list=PLDMZI0gWo2..

2020. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alma0888 válasza:
Nem tudom Vice Citynek mi kell de egy régebbi Directx-et alkalmas lenne kipróbálni. Ha régi játékokkal játszol ez szokott lenni 70%ra a megoldás.
2020. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is simán elindul. Win10
2020. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!