Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta vice city multiplayer...

A gta vice city multiplayer 0.3 megszünt? Nem lehetbelépni mától, a 0.4-en pedig nincs a sky city server, azon voltak mindig a legtöbben. Azt hogyan lehet a 0.4-ben felvenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért is volt jó a SkyCity mert ott sok beírható kód volt. Pl: !fix - jármű javítás, !heal - életerő maxon, teleportálás, fegyverkódok stb stb...
2015. máj. 1. 22:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszűnt a 0.3 verzió, ma álltak le végleg a szerverek. A VCMP hivatalos oldaláról lehet leszedni a legújabbat, a 0.4-est. Amúgy csak idő kérdése és szerintem 0.4-en is lesz majd Sky City. Nekem a kedvencem az R2 Littlewhitey.
2015. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem a 0.3 jobban bejött, a 0.4 valamiért néha belassul. De hátha javul majd. 0.3-nál neked is megvolt a rengeteg hibaüzenet ablak, amikor bezártad a programot?


Amit te írsz ott is vannak kódok? Írnál párat?Fegyver, életerő, teleport stb..

2015. máj. 2. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek hibaüzenetek mikor bezárom a klienst. Amúgy itt az IP: 91.121.134.5:8192


Néhány parancs: !stats, !car, !buycar, !getcar, !forsale, !wep, !heal

2015. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a 0.3-nál volt a hibaüzenet. Ez a szerver már a réginél is volt, nekem nem jött be. De tegnap már felkerült a SkyCity is, igaz még le van zárva.


Sajna nagyon kevesen vannak még a 0.4-en


Valamit olvastam hogy más banda vette át ezt a vcmp-t ezért szünt meg a 0.3, erről tudsz valamit?

2015. máj. 6. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem csak azért lett ez a 0.4, mert már régóta dolgoztak az új frissítésen. YouTube csatornájukon már ilyen 2012/13-ban voltak videók, hogy fejlesztik a 0.4-et. Amúgy örülök az új verziónak, mert idegesítő bugokat kijavítottak, kevesebb a lagg, nem bugolnak annyit a játékosok, működik mindig az egér játék közben és hála nincsenek hackerek, csalók, mert 0.4-ben már nem működnek a régi csalások (Pizzadoy trainer, 2012 trainer stb.).
2015. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja 0.3-nál voltak a távcsöves puskával gondok, nálad is? tehát rá zoomoltál valakire és visszavitt normál nézetbe... Nagyon zavaró volt, most még nem is próbáltam hogy ez javult e.
2015. máj. 7. 00:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán használtam távcsöves puskát, szóval nem tudom már. Inkább mindig spaz, shotgun, stubby, m4, m60. Ezekkel lehet jól ölni. :D
2015. máj. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sky City-m ugyan nincs de rengeteg kóddal rendelkező online VC-MP 0.3z R2 szerverem van [HUN]MAGYAR-RPG! (Remake) egy régi szerverem tovább fejlesztése SQL a srácokkal maradtunk a 3 as kliensnél mert a 4 es hiába jobb valahogy szarabb is már bocs a trágár megjegyzésért csatlakozz a facebook csoportunkhoz és a naprakész friss ip-cím alapján lépj fel szerverünkre nem bánod meg jöhet bárki a szerver teljesen magyar külföldiek nem zaklatnak senkit csalás szigorúan tilos az adminok amiben tudnak segítenek de lehetetlent nem kérhetsz csak tanácsokat vagy segitséget ha beragadsz valahova véletlen de nem kérhetsz pénzt vagy fegyvert fegyver kód van. Admin felvétel jelenleg még van a csoportunk linkje: [link]


Tisztelettel - McFly [HUN]MAGYAR-RPG SZERVER! LEGFŐBB ADMINJA!!

2015. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!