Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen játék?

Van ilyen játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan open word rpg-ket keresnék mint pl a Torchlight 1-2 és a Diablo. Annyi kikötésem lenne mellé hogy ha a main story véget is ér tudjak tovább játszani vele(mint pl 1 GTA-nál) vagy ha erre nincs lehetőség akkor legyen a játékban NG+(New Game+) lehetőségem, hogy ne nulláról kelljen előröl kezdenem.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Drakensang, path of exile, illetve a neverwinter (itt a kameranezet tps)
2020. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, habár a draken és a neverwinter élből kiesik mert lehetőleg offline érdekelne és nem mmo/mmorpg. A path-ra vetek 1 pillantást mert elvileg van single player modja is ha jól hallottam.
2020. ápr. 13. 18:44
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ezek "felulnezetesek"

Hack n slashok


valoban ez tetszik leginkabb?

vagy csak mert geped ilyeneket bir?


mert vannak fps nezetu rpg k, mint Morrowind ha regebbit nezunk hogy kisebbngepigenyu legyen, de Oblivion is menne szerintem nalad


igaz nem biztos hogy tetszenenek az lehet...


Gothic, Risen...


csak allanodan az oldoklesre fokuszalni? Miert jo az?


mint Dungeon Siege (sorozat)


ezek igazabol pont mmorpg k offline valtozatai

de igazabol ma mar ezek is szintet valtottak, nem csak a tomeges mob meszarlasra fokuszalnak


rts ek nem erdekelnek? Vannak fatasy rts ek, WarCraft, StrarCraft

Warhammer...


Xy4

2020. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló.


Nem kell Hack & Slash-nek lennie, a Torchlight-ot a NG+ funkciója miatt írtam, a diablo meg inkább rpg. De való igaz abban is van Hack & Slash elem.


Nem muszáj feltétlen felülnézetesnek lennie, géppel pedig nincs bajom. Skyrim is szépen fut max grafikán(ha már morrowind-et írtad)



"csak allanodan az oldoklesre fokuszalni? Miert jo az?" Nem erre akartam célozni. Inkább az Open World és Rpg-n kéne legyen a hangsúly. Így elismerem a fenti 2 példám a Diablo és Torchlight nem a legjobb példák voltak, csak olyat szerettem volna írni amit viszonylag sokan ismernek, hogy kb lehessen tudni mire gondolok.



Gothic, Risen-t megnézem milyen, köszönöm.


Ami az rts-eket illeti azok is jöhetnek. Warcraft 3, Starcraft de még Warhammer-el is játszottam már(Warhammer jött be legjobban).


Szóval elég nyitott vagyok, de most főleg olyan Open World RPG játékokat keresnék amik a végtelenségig játszhatóak, vagy ha nem akkor legyen benne NG+ funkció.


Elnézést ha legelején nem épp a legpontosabban fogalmaztam.

2020. ápr. 14. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kevés az igazán jó open world játék. Szerintem kb amik le lettek írva ezekkel ki is merül. The witcher 3, No man's sky esetleg.
2020. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!