Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CoD Modern Warfare-ban hogy...

A CoD Modern Warfare-ban hogy is van ez a Store-ban? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát vannak ott ugye operátorok és blueprintek, fantázianevekkel, mint pl: Molted, Cold blood stb, namármost ez az összes, vagy van több is még? mert elég kevés van így, és emlékszem hogy pár napja kinéztem egy jó ak47es blueprintet 1000 CP-ért, és ma néztem, és nem volt ott, szóval kivették, vagy nem volt a ma ajánlottak között? van tehát több blueprint és operátor pack, vagy az az összes?

2020. ápr. 10. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi szinten frissül a kínálat, vannak, amik csak egy napig maradnak, mások egy hétig is. Több, mint 280 operátor skin és 400 fegyverskin van a játékban.

A te dolgod, hogy mire költöd a pénzed, de kb. 3000 Ft egyetlen fegyverskinért meg egy pár kozmetikai vacakért egy kicsit borsos. 1000 CP-ből megveheted a Season Passt, amiben 12 operátor és 20 fegyverskin található (ha ki tudod farmolni a fennmaradó 53 nap alatt).

2020. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha, tehát naponta veszik ki, és adnak hozzá újat, köszi! pedig ugy jobb lenne, ha az összes fenn lenne egyszerre, na mindegy.


Még azt kérdezném, hogy a legendás/epic fegyverek azok erősebbek, jobbak a többinél, vagy csak azért azok, mert van rajtuk egyedi festés, meg kiegészítők (távcső, válltámasz stb)?

2020. ápr. 10. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni az összes eddigi csomagot, illetve írja minden nap, milyen csomagok vannak és még meddig elérhetőek, így ha pl újra elérhető lesz ami tetszik, akkor tudni fogod mikor lépj be megvenni.


Egyik blueprint sem erősebb a másiknál, annyi a különbség hogy a legendary ritkább blueprintek egyedibbek. Illetve feloldhatnak olyan kiegészítőket az adott fegyverhez amiket csak később a fegyver fejlesztésével tudsz feloldani.

2020. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! van olyan csomag ami marad, vagy mind cserélődik? aztán egy idő után visszakerül? vagy van is olyan, ami csak 1x van, aztán végleg eltűnik?
2020. ápr. 10. 11:07
 5/5 A kérdező kommentje:
most visszaolvasva, az utolsó kérdésem már meg van válaszolva, nem tudom mért irtam le még1x :D
2020. ápr. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!