Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalón mi ez a sok...

Honfoglalón mi ez a sok elmebeteg szektatag, akik a játék szabályain kívül saját szabályokat alkotnak, és elvárják másoktól hogy betartsák ezeket? 😅

Figyelt kérdés

Régebben sokat játszottam, akkor is lehetett bőven ilyen "Fairplay játékosokkal" találkozni. Már akkor is idegesítő volt mikor belefutott egy ilyenbe az ember, és elkezdett hisztizni üzenetben ha a várát támadtam, de most úgy nézem elszaporodtak. Ráadásul ezek általában arany színű várral rendelkeznek, és szinte minden kérdésre 1-2 másodpercen belül megadják a pontos választ, nem nagyon lehet nyerni ellenük.

Mért találnak ki külön szabályokat? Ezért izgalmas a játék, mert nem csak egy egyszerű kvíz, hanem egyben stratégia is. Tökre elrontják a játékélményt az ilyen tagok. Annyira vér komolyan veszik az játékot, hogy az hihetetlen. 😀

Kik ezek, és miért teszik tönkre a játékot?



2020. ápr. 10. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy játszik egy játékkal, ahogy akar. Ha ők így akarnak vele játszani, akkor ez van. Te is rá akarod kényszeríteni a saját szabályaidat ezekre az emberekre. Ők meg rád.


Amúgy a sok idióta kérdés miatt egyébként is játszhatatlan. A tippelőseknél konkrétan már olyan baromságokra kérdeznek rá, hogy hihetetlen. A narrátor miatt pedig legszívesebben tűvel bökném ki a dobhártyám és az agyam is.

Hiányzik a régi honfoglaló és az a stupido kártyajáték is. Azt nem tudom, hogy miért törölték. :(

2020. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Ez épp olyan marhaság, mint mikor egy multiplayer lövöldözős játékban valaki meg akarja szabni, hogy tilos shotgunt, vagy snipert használni. Oké, fiacskám, akkor csinálj saját játékot, de ha ebben a játékban benne van, akkor én bizony használni fogom.

Ha valaki egész nap Honfoglalózik, nem lehetetlen kiismerni azt a kb. 16.000 kérdést. Mint az egyik volt beosztottam, aki munka helyett napi 5-6 órát a játékon lógott. Nem véletlen, hogy már nem a beosztottam... :)

2020. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, amikor a játék harc szakaszában vagyunk, akkor nekem olyan kérdés jön, amiről azt se tudom, hogy mi az Isten akar lenni, de azután, ha a másik két játékos támadja egymást, richtig olyan kérdés van, amire azonnal tudom a választ. A tippelgetés meg akkora egy marhaság tud lenni, bezzeg, amikor én küldtem be valami kérdést, az le lett szavazva. Meg azok a patkány játékosok, akik csak téged támadnak, meg egyből váraznak. Annak úgy semmi értelme, ha az első körben már lerohanod az egyik várat, a másodikban meg a másikat és befoglalod az egészet.
2020. ápr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
35%
Gyere a nemerdekelazetikett klánba, ott semmi ilyesmivel nem kell törődni! 😉
2021. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!