Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 "kompatibilitás"?

Surpielele kérdése:

The Witcher 3 "kompatibilitás"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon jól van optimalizálva, és a kérdésem a következő: Mire számíthatok Q9400 - 8GB RAM - GTX 550TI ezzel a configgal? (Crysis 3 [1440x900 medium] 60-70fps-t röhögve viszi...)

Előre is köszi. :D



2020. ápr. 14. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy I3 2120 procival és egy 6670Hd 2GB-os videókártyával 8GB DDR3-al a W3-at medium-high-on végigjátszottam! Amúgy nem értem ezt az FPS mániát, 30 FPS bőven elég a játékhoz! (A filmek is 24 fps-el futnak, mégsem sír senki!) De minimumon is nagyon szép a játék, csak hát eléggé zárt, nem éppen open world a második felét már untam. (de ez magánnyomor :D)
2020. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
q9400-gyel meg gtx 550ti-vel a medium beállításon simán menni fog, de lehet még a high-t is elbírja, a hangsúly itt a videokártyán van, proci bírja a max grafikát is.
2020. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor a következő alkalommal meg is veszem majd. :D
2020. ápr. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!