Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mióta lett ilyen lehúzós a...

Mióta lett ilyen lehúzós a Farmerama? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Remélem van itt valaki, aki még játszik. Kicsit unatkoztam a karanténban, és újra elővettem, viszont kicsit csalódott vagyok. Anno olyan 10 éve, mikor játszottam, úgy emlékszem, sokkal könnyebb volt csengőpengőhöz jutni, több járt a küldetésekért. Most konkrétan olyan keveset kap az ember a küldetésekért, hogy nem tud semmit megvenni, amit a szintje már megengedne. Drágábbak lettek a fák, az ólak, valahogy minden mintha sokkal többe kerülne, mintha arra menne a játék, hogy minél több igazi pénzt költsön rá az ember. Valami tipp akik most is játszanak, hogy lehet csengőpengőt szerezni?

2020. ápr. 15. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ötödikben játszottam vele :D pont tíz éve

Általánosságban igaz hogy lehúzósabbak lettek a játékok, csak ne függj rá és akkor nem érzel késztetést hogy vegyél bármit is.

2020. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én a piacon kaszálok mindig sok pénzt :D Felrakom pl a tyúkokat és már viszik is. Sokkal drágábban el tudod ott adni. És mindig lesz olyan aki megveszi. Nekem az a taktikám,hogy mindig egy picivel olcsóbban adom mint az aki előttem a legolcsóbban kínálta.
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
btw nem lennél a szomszédom? :'D
2020. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hali!Én is most kezdtem újra kb 6 év után dobtok farmerama neveket? :)
2020. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy sokkal könnyebb rengeteg csengőpengőt szerezni. A küldetések legalább 5-10x annyit adnak. A tárgyak és a felhők is. +A piacon is borzasztóan felmentek az árak, így ha eladni akarsz akkor nagyon jól járhatsz. Ha venni akkor már nem annyira. Csináld azt hogy a piros kosárból megveszed minden nap a növényeket aztán add el a piacon sokkal többért. Arra figyelj hogy egy kicsivel mindig a legolcsóbb ajánlat alatt legyen az árad.
2020. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az erdei kertemet ültettem be teljesen tölgyfával, állataim alig voltak. Mostanában nem játszok vele, pontosan nem tudom naponta mennyit hozott, de mintha több 100 ezer csengőpengő lett volna. Azt hiszem a piacon is a tölgyfának a legmagasabb az ára.

Viszot állataim csak néhány volt,az a részem is betelt villákkal és maximális tapasztalatpontot hozó haszontárgyakkal, így meguntam játszani:)

Egy visszavonult milliomos, bár az életbe is így menne:)

2021. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!