Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama segítség?

Farmerama segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a farmerama játékban festékpalettákat kéne szereznem. Festőteleppel lehet ezt ugye elérni, csak nincs hozzá elég kellékem és egy jó darabig nem is lesz még. Van más mód (piacozáson kívül) festékpaletta szerzésre? És, ha igen, akkor hogyan? A válaszokat előre is köszönöm!

#Farmerama #festékpaletta
2019. máj. 16. 22:11
 1/2 anonim válasza:

Talán, ismétlem TALÁN valamelyik gazdaköri feladat ad.

Valamelyik fajta láda is adHAT.

Ha lesz cserenap, írj be a fórumon az ajándékkérős csoportba, vannak jó fej emberek, akik simán küldenek neked ingyen festőtelepet. Én most hagytam abba a játékot, úgyhogy nem tudom, mikor lesz cserenap, de előbb-utóbb biztosan.

2019. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Igen a cserenap alkalmával is tudsz szerezni, vagy a kerekk-keréken is tudsz pörgetni, de a legegyszerűbb, ha összegyűjtöd rá a kellő nyersanyagot, és megcsinálod magát a terményes ólat! :)

2020. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!