Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BTS World tavaszi event?

BTS World tavaszi event?

Figyelt kérdés
Kedves ARMY, tudnátok segíteni? Nem igazán értem, a mostani tavaszi eventen hogy lehet megszerezni a kártyákat.

2020. ápr. 15. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Szia! A lényeg, hogy először ki kell vinned a tavaszi story-t, és ugye ha kivittél egy kártyás feladatot akkor kapni fogsz ilyen ,,leveleket’’. Ezeket kell gyűjteni és minél többnek kell összegyűlnie és ezekért fogsz kapni pl.: gyémántokat, szárnyakat, DNA-t stb. A kártyákat csak akkor tudod megszerezni ha legalább 45000 ilyen levelet gyűjtesz. De ez kb. 600 gyémánt nélkül nem fog sikerülni mert csak 13 nap van az eventből és egy nap gyémánt használata nélkül csak kb. 1700 levelet tudsz szerezni ha újra megcsinálod a kártyás feladatokat. Ezért ha ezzel a 13 nappal megszorozzuk ezt az 1700 levelet ez kevesebb mint a fele lesz a 45000-nek... Ezért ha van sok gyémántod akkor 15-ért meg tudod venni, hogy egyszer újra csinálj egy feladatot. De azért kapsz kb. 150 levelet ezért nagyon sok gyémánt kell ahhoz, hogy összegyűjts 45000 levelet... Remélem érted, elég nehéz így magyar szavakkal megfogalmazni a lényegét, hiszen az egész alkalmazás angolul van. :D
2020. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltam rá, de köszönöm!

Hát, nem volt 600 gyémántom :"D, viszont a 4 csillagos card selectiont sikerült megkapnom, szóval most gazdagodtam egy Taehyung kártyával ^^

2020. ápr. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!